Plan zajęć przedmiotu Seminarium doktorskie sem.1 [20-SD-S3-SEM1] semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krystyna Doktorowicz
8:00
seminarium, grupa 20
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3.05, budynek nr KT-16
Andrzej Żądło
8:00
seminarium, grupa 19
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 408, budynek nr KT-01
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Agata Kluczek, Ryszard Skowron
8:00
seminarium, grupa 10
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 408, budynek nr KT-01
Agnieszka Bielska-Brodziak, Maria De Abgaro Zachariasiewicz, Katarzyna Grzybczyk, Mariusz Jagielski, Michał Kania, Dorota Łobos-Kotowska, Czesław Martysz, Barbara Mikołajczyk, Tomasz Pietrzykowski, Wojciech Popiołek, Sławomir Tkacz, Tadeusz Widła, Anna Wierzbica, Jarosław Zagrodnik
8:00
seminarium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Agnieszka Bielska-Brodziak, Maria De Abgaro Zachariasiewicz, Katarzyna Grzybczyk, Mariusz Jagielski, Michał Kania, Dorota Łobos-Kotowska, Czesław Martysz, Barbara Mikołajczyk, Tomasz Pietrzykowski, Wojciech Popiołek, Sławomir Tkacz, Tadeusz Widła, Anna Wierzbica, Jarosław Zagrodnik,
Sala 408, budynek nr KT-01
Teresa Banaś-Korniak, Maria Barłowska, Piotr Bogalecki, Iwona Gralewicz-Wolny, Joanna Janusz, Mariusz Jochemczyk, Joanna Kisiel, Grzegorz Olszański
9:30
seminarium, grupa 13
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Teresa Banaś-Korniak, Maria Barłowska, Piotr Bogalecki, Iwona Gralewicz-Wolny, Joanna Janusz, Mariusz Jochemczyk, Joanna Kisiel, Grzegorz Olszański,
Sala 408, budynek nr KT-01
Piotr Porwik
9:30
seminarium, grupa 11
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 408, budynek nr KT-01
Maciej Szpunar
9:30
seminarium, grupa 3
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 408, budynek nr KT-01
Iwona Jelonek, Barbara Kremer, Grzegorz Racki, Michał Zatoń, Bogdan Żogała
9:30
seminarium, grupa 2
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 408, budynek nr KT-01
Danuta Stróż, Zygmunt Wróbel
11:00
seminarium, grupa 15
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 408, budynek nr KT-01
Tomasz Kubin, Miron Lakomy, Waldemar Wojtasik
11:00
seminarium, grupa 14
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 408, budynek nr KT-01
Sonia Front, Anna Gomóła, Jan Kajfosz, Marek Pacukiewicz, Beata Popczyk-Szczęsna, Stanisław Węglarz
11:00
seminarium, grupa 12
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sonia Front, Anna Gomóła, Jan Kajfosz, Marek Pacukiewicz, Beata Popczyk-Szczęsna, Stanisław Węglarz,
Sala 408, budynek nr KT-01
Marzena Dzida, Violetta Kozik, Robert Musioł, Jarosław Polański, Grzegorz Zadora
11:00
seminarium, grupa 4
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 408, budynek nr KT-01
Sebastian Fikus, Wojciech Świątkiewicz
12:00
seminarium, grupa 16
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 408, budynek nr KT-01
Maciej Sablik
12:30
seminarium, grupa 5
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 408, budynek nr KT-01
Mariusz Wojewoda
13:30
seminarium, grupa 18
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 408, budynek nr KT-01
Maria Augustyniak, Łukasz Depa, Robert Hasterok, Iwona Jelonek, Alina Kafel, Agnieszka Mrozik, Weronika Rupik, Edyta Sierka
13:30
seminarium, grupa 17
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Maria Augustyniak, Łukasz Depa, Robert Hasterok, Iwona Jelonek, Alina Kafel, Agnieszka Mrozik, Weronika Rupik, Edyta Sierka,
Sala 408, budynek nr KT-01
Artur Kijak, Andrzej Łyda, Monika Sułkowska, Konrad Szcześniak
14:00
seminarium, grupa 6
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 408, budynek nr KT-01
Ewa Bielska, Ewa Jarosz, Anna Szafrańska
14:30
seminarium, grupa 7
każdy piątek, 14:30 - 16:00
Sala 408, budynek nr KT-01
Małgorzata Górnik-Durose, Irena Pilch, Zbigniew Spendel, Ewa Wojtyna
16:00
seminarium, grupa 8
każdy piątek, 16:00 - 17:30
Sala 408, budynek nr KT-01
Janusz Gluza, Andrzej Grzybowski, Adam Konefał, Seweryn Kowalski, Marian Paluch, Elżbieta Stephan
17:30
seminarium, grupa 9
każdy piątek, 17:30 - 19:00
Sala 408, budynek nr KT-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: