Plan zajęć przedmiotu Tutoring ekspercki [20-SD-S3-TUT1] semestr letni 2020/2021
- semestr letni 2023/2024
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dagmara Drzazga, Jerzy Rudziński
niestandardowa częstotliwośćMaria Flakus, Łukasz Jach, Marcin Moroń, Mateusz Paliga
niestandardowa częstotliwośćEdyta Charzyńska, Dagmara Dobosz, Agnieszka Skorupa, Anna Szafrańska
niestandardowa częstotliwośćKrzysztof Bierwiaczonek, Łukasz Trembaczowski
niestandardowa częstotliwośćMałgorzata Błaszczyk, Dominika Dąbrowska, Tomasz Krzykawski, Magdalena Matysik, Maciej Mendecki, Justyna Smolarek-Łach, Rafał Warchulski, Agata Zygmunt-Ziemianek
niestandardowa częstotliwość
Małgorzata Błaszczyk, Dominika Dąbrowska, Tomasz Krzykawski, Magdalena Matysik, Maciej Mendecki, Justyna Smolarek-Łach, Rafał Warchulski, Agata Zygmunt-Ziemianek,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Renata Jankowska, Barbara Kożusznik, Tomasz Okraska, Agnieszka Turska-Kawa
niestandardowa częstotliwośćKarina Banaszkiewicz-Sadowska, Tomasz Gruszczyk, Barbara Kita, Piotr Zawojski
niestandardowa częstotliwośćDagmara Głuszek-Szafraniec
niestandardowa częstotliwośćAndrzej Burian, Jerzy Goraus, Kajetan Koperwas, Katarzyna Malarz, Marian Paluch, Szymon Puławski
niestandardowa częstotliwośćPiotr Bartczak, Sylwia Golba, Kamil Kamiński, Marta Kuwik, Edward Zorębski
niestandardowa częstotliwośćAgnieszka Brąszewska, Anna Collin, Jacek Francikowski, Franco Magurno, Izabela Poprawa, Magdalena Rost-Roszkowska, Piotr Siupka, Anna Urbisz, Elżbieta Wolny
niestandardowa częstotliwość
Agnieszka Brąszewska, Anna Collin, Jacek Francikowski, Franco Magurno, Izabela Poprawa, Magdalena Rost-Roszkowska, Piotr Siupka, Anna Urbisz, Elżbieta Wolny,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Przemysław Koprowski
niestandardowa częstotliwośćKarolina Lebek, Monika Ładoń, Małgorzata Nitka, Marta Tomczok
niestandardowa częstotliwośćŁukasz Baka, Tomasz Burzyński, Ewa Drab, Beata Duda, Mariusz Jakosz, Oksana Małysa, Andrzej Porzuczek, Agnieszka Ślęzak-Świat
niestandardowa częstotliwość
Łukasz Baka, Tomasz Burzyński, Ewa Drab, Beata Duda, Mariusz Jakosz, Oksana Małysa, Andrzej Porzuczek, Agnieszka Ślęzak-Świat,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Grzegorz Dercz, Hubert Okła
niestandardowa częstotliwośćAgnieszka Nowak-Brzezińska, Tomasz Xięski, Beata Zielosko
niestandardowa częstotliwośćPiotr Bogalecki, Maciej Stanek
niestandardowa częstotliwośćWtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Dorota Gregorowicz, Dawid Madziar, Aleksandra Niewiara, Tomasz Sapota, Mateusz Sokulski
8:00
tutoring, grupa 20
każda sobota, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Artur Biłgorajski, Katarzyna Czornik, Grzegorz Dobrowolski, Katarzyna Grzybczyk, Mariusz Jagielski, Anna Jaworska-Wieloch, Bartosz Kucia, Grzegorz Matusik, Magdalena Półtorak, Ewa Radecka, Olga Sitarz, Ilona Topa, Piotr Zawiejski
8:00
tutoring, grupa 14
każda sobota, 8:00 - 9:30
Artur Biłgorajski, Katarzyna Czornik, Grzegorz Dobrowolski, Katarzyna Grzybczyk, Mariusz Jagielski, Anna Jaworska-Wieloch, Bartosz Kucia, Grzegorz Matusik, Magdalena Półtorak, Ewa Radecka, Olga Sitarz, Ilona Topa, Piotr Zawiejski,
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny