Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany niższy [31-L30-ANG-A2.1] semestr zimowy 2006/2007
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krystyna Gabryel
10:30
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Barbara Mierzyńska
11:00
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 229, budynek nr KT-01
Barbara Sielańczyk
11:00
lektorat, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Bożena Lenartowicz-Kucharska
11:30
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 104, budynek nr KT-13
Bogumiła Bober
11:30
lektorat, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Krystyna Gabryel
12:00
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Marcin Gorgol
12:30
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Wtorek
Jolanta Konowalczyk
8:00
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Anna Kluczka
8:00
lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 236, budynek nr KT-09
Anna Wolska
10:00
lektorat, grupa 17
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 75, budynek nr SC-06
Środa
Bożena Lenartowicz-Kucharska
9:45
lektorat, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 104, budynek nr KT-13
Anna Wolska
11:30
lektorat, grupa 16
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr SC-05
Bożena Lenartowicz-Kucharska
11:30
lektorat, grupa 9
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 104, budynek nr KT-13
Czwartek
Marta Buszko-Kamińska
11:10
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 141, budynek nr KT-09
Małgorzata Chrzęstek
14:30
lektorat, grupa 18
każdy czwartek, 14:30 - 16:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Piątek
Barbara Sielańczyk
8:00
lektorat, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 13
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 106, budynek nr CH-01
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 14
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Sala 106, budynek nr CH-01
Teresa Pawłowska
14:00
lektorat, grupa 12
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 205, budynek nr SC-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-05 — Pułaskiego
- SC-06 — Żeromskiego