Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-L30-ANG-B1.2] semestr letni 2009/2010
Ustawienia planu
Poniedziałek
Bogdan Moczko
8:00
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2.2, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:30
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Irena Malara
9:30
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 330, budynek nr KT-09
Małgorzata Gępka
9:30
lektorat, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 30, budynek nr SC-04
Bogdan Moczko
10:00
lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Małgorzata Gępka
11:00
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 30, budynek nr SC-04
Simona Wojtyga
11:30
lektorat, grupa 41
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala B-110, budynek nr KT-05
Ewa Karolczak-Wawrzała
12:00
lektorat, grupa 39
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 205, budynek nr SC-01
Bogdan Moczko
12:00
lektorat, grupa 22
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 25, budynek nr KT-31
Bogdan Moczko
12:00
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Simona Wojtyga
13:00
lektorat, grupa 42
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala B-110, budynek nr KT-05
Małgorzata Gępka
14:00
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 30, budynek nr SC-04
Jadwiga Puławska
15:00
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 104a, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
15:00
lektorat, grupa 13
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 48, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
15:30
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala 30, budynek nr SC-04
Paweł Szponarski
16:00
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 16:00 - 17:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Jadwiga Puławska
16:30
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 104a, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
16:30
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 48, budynek nr SC-04
Jadwiga Węgrzyn
18:00
lektorat, grupa 40
każdy poniedziałek, 18:00 - 19:30
Sala 207, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
18:00
lektorat, grupa 30
każdy poniedziałek, 18:00 - 19:30
Sala 104a, budynek nr KT-08
Wtorek
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 43
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.14, budynek nr SC-09
Barbara Sielańczyk
8:00
lektorat, grupa 35
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Barbara Sielańczyk
9:30
lektorat, grupa 36
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Bożena Banach
9:30
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 235, budynek nr KT-09
Katarzyna Radzięda
10:00
lektorat, grupa 33
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 2, budynek nr KT-08
Anna Kluczka
12:45
lektorat, grupa 18
każdy wtorek, 12:45 - 14:15
Sala 234, budynek nr KT-09
Teresa Pawłowska
15:30
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 2.2, budynek nr SC-01
Teresa Pawłowska
17:00
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala 2.2, budynek nr SC-01
Środa
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 104, budynek nr KT-13
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 213, budynek nr KT-08
Barbara Sielańczyk
9:45
lektorat, grupa 37
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 202, budynek nr KT-13
Marcin Gorgol
9:45
lektorat, grupa 6
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 208, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
11:00
lektorat, grupa 26
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 205, budynek nr SC-01
Teresa Pawłowska
12:30
lektorat, grupa 27
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 205, budynek nr SC-01
Krystyna Mendziuk
13:00
lektorat, grupa 23
każda środa, 13:00 - 14:30
Sala 103, budynek nr KT-13
Czwartek
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 310, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
9:30
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 401, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
11:00
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 310, budynek nr KT-08
Marta Buszko-Kamińska
12:45
lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 141, budynek nr KT-09
Piątek
Marta Buszko-Kamińska
8:00
lektorat, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Katarzyna Radzięda
8:30
lektorat, grupa 32
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Barbara Sielańczyk
9:30
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)