Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-L30-ANG-B1.2] semestr letni 2010/2011
Ustawienia planu
Poniedziałek
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 57
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 148, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 110, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:30
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Marta Buszko-Kamińska
9:35
lektorat, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 338, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
10:00
lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 43
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 101, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 207, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
12:00
lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Bogumiła Bober
12:00
lektorat, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Iwona Wiąk-Domka
13:15
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 101, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
13:15
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 204, budynek nr KT-08
Bogumiła Bober
13:30
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Iwona Wiąk-Domka
15:00
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 101, budynek nr KT-08
Jadwiga Węgrzyn
15:00
lektorat, grupa 42
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
15:00
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 207, budynek nr KT-08
Wtorek
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 54
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3.15, budynek nr SC-09
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
8:00
lektorat, grupa 46
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 26, budynek nr SC-04
Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 35
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 12
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 50, budynek nr SC-04
Paweł Szponarski
9:30
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Barbara Sielańczyk
9:30
lektorat, grupa 38
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Teresa Pawłowska
9:30
lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Marzena Maciejko
9:30
lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 222, budynek nr KT-15
Bożena Banach
9:35
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
10:00
lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 50, budynek nr SC-04
Paweł Szponarski
11:00
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Teresa Pawłowska
11:00
lektorat, grupa 28
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
11:30
lektorat, grupa 47
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 96, budynek nr KT-04
Katarzyna Gronowska
11:45
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 50, budynek nr SC-04
Teresa Pawłowska
12:30
lektorat, grupa 29
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Teresa Pawłowska
14:00
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
14:30
lektorat, grupa 50
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala 96, budynek nr KT-04
Środa
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 20
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 104, budynek nr KT-13
Marcin Gorgol
8:00
lektorat, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 234, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
9:30
lektorat, grupa 17
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 315, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
9:30
lektorat, grupa 15
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 315, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
9:30
lektorat, grupa 9
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 24
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 103, budynek nr KT-13
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 18
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
12:30
lektorat, grupa 10
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Małgorzata Chrzęstek
13:15
lektorat, grupa 7
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 25, budynek nr KT-31
Czwartek
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 55
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 316, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 19
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 301, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
10:15
lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 10:15 - 11:00
Sala 315, budynek nr KT-08
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 22
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 20, budynek nr KT-31
Irena Malara
12:45
lektorat, grupa 56
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 316, budynek nr KT-09
Marta Buszko-Kamińska
12:45
lektorat, grupa 5
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 141, budynek nr KT-09
Piątek
Marta Buszko-Kamińska
8:00
lektorat, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 339, budynek nr KT-09
Barbara Sielańczyk
9:30
lektorat, grupa 37
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 53
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 50, budynek nr SC-04
Katarzyna Radzięda
9:45
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
14:00
lektorat, grupa 48
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-04 — Rektorat (Katowice, ul. Bankowa 12)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-15 — Bankowa 8
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)