Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-L30-ANG-B1.3] semestr zimowy 2008/2009
Ustawienia planu
Poniedziałek
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 13
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Marcin Gorgol
8:00
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 234, budynek nr KT-01
Iwona Wojtala
9:30
lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 217, budynek nr KT-08
Andrzej Szuba
11:10
lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 147, budynek nr KT-09
Agata Matuga
11:30
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 105, budynek nr KT-08
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 104, budynek nr KT-08
Andrzej Szuba
13:30
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 147, budynek nr KT-09
Ewa Karolczak-Wawrzała
14:30
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 14:30 - 16:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
16:00
lektorat, grupa 12
każdy poniedziałek, 16:00 - 17:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Andrzej Szuba
16:40
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 16:40 - 18:10
Sala 147, budynek nr KT-09
Wtorek
Iwona Wojtala
8:00
lektorat, grupa 18
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 7, budynek nr SC-06
Agata Matuga
8:00
lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 104, budynek nr KT-08
Anna Wolska
13:00
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 3.14, budynek nr SC-09
Paweł Szponarski
14:00
lektorat, grupa 28
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Katarzyna Radzięda
14:15
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Sala 23, budynek nr KT-31
Środa
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 35
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
10:00
lektorat, grupa 31
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 205, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:00
lektorat, grupa 10
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 104, budynek nr KT-13
Bogdan Moczko
12:50
lektorat, grupa 23
każda środa, 12:50 - 14:20
Sala 20, budynek nr KT-31
Czwartek
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 9
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 104, budynek nr KT-13
Barbara Sielańczyk
9:30
lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Marta Buszko-Kamińska
9:35
lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 141, budynek nr KT-09
Katarzyna Kasper
12:30
lektorat, grupa 14
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 45, budynek nr SC-06
Piątek
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 29
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3.24, budynek nr SC-09
Katarzyna Gronowska
9:30
lektorat, grupa 15
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 115, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
10:00
lektorat, grupa 32
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 205, budynek nr SC-01
Bogdan Moczko
10:00
lektorat, grupa 22
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Katarzyna Gronowska
11:00
lektorat, grupa 16
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 115, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
11:30
lektorat, grupa 33
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 205, budynek nr SC-01
Teresa Pawłowska
13:00
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 13:00 - 14:30
Sala 205, budynek nr SC-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-06 — Żeromskiego
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)