Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-L30-ANG-B1.3] semestr zimowy 2010/2011
Ustawienia planu
Poniedziałek
Teresa Pawłowska
8:00
lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Teresa Pawłowska
9:30
lektorat, grupa 18
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Marcin Gorgol
9:30
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
9:45
lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 1.4, budynek nr SC-09
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 110, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
10:00
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Bogumiła Bober
10:15
lektorat, grupa 2
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Małgorzata Gępka
11:30
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 109, budynek nr SC-10
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
11:30
lektorat, grupa 30
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 26, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
13:30
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 109, budynek nr SC-07
Wtorek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 206, budynek nr KT-08
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 28
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 206, budynek nr KT-08
Barbara Sielańczyk
13:00
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Paweł Szponarski
14:00
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Barbara Sielańczyk
14:30
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Środa
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 29
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 207, budynek nr KT-08
Bożena Banach
9:35
lektorat, grupa 1
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
13:00
lektorat, grupa 34
każda środa, 13:00 - 14:30
Sala 315, budynek nr KT-08
Czwartek
Krystyna Mendziuk
8:00
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 301, budynek nr KT-13
Marta Buszko-Kamińska
8:00
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 141, budynek nr KT-09
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 5
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 104, budynek nr KT-13
Barbara Sielańczyk
9:30
lektorat, grupa 23
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Marta Buszko-Kamińska
9:35
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 141, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
12:40
lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 12:40 - 14:10
Sala 20, budynek nr KT-31
Katarzyna Gronowska
14:45
lektorat, grupa 4
każdy czwartek, 14:45 - 16:15
Sala 315, budynek nr KT-08
Piątek
Bogdan Moczko
10:00
lektorat, grupa 14
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Irena Malara
11:00
lektorat, grupa 10
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 316, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
12:00
lektorat, grupa 15
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Katarzyna Radzięda
14:00
lektorat, grupa 22
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Bogdan Moczko
14:00
lektorat, grupa 16
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)
- SC-10 — Śnieżna