Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-L30-ANG-B2.1] semestr zimowy 2008/2009
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Szuba
8:00
lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 147, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 104, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
9:35
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 143, budynek nr KT-09
Andrzej Szuba
9:35
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 147, budynek nr KT-09
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 304, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
9:45
lektorat, grupa 15
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 205, budynek nr KT-08
Ryszard Kalamarz
11:00
lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 330, budynek nr KT-09
Irena Malara
11:00
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 338, budynek nr KT-09
Anna Wolska
11:20
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 11:20 - 12:50
Sala 0.2, budynek nr SC-09
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Małgorzata Gępka
13:00
lektorat, grupa 30
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 3.24, budynek nr SC-09
Katarzyna Radzięda
13:00
lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Izabela Olkuska
14:00
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Andrzej Szuba
15:05
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 15:05 - 16:35
Sala 147, budynek nr KT-09
Wtorek
Marzena Maciejko
9:30
lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 206, budynek nr KT-08
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 305, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
10:00
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 234, budynek nr KT-09
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:30
lektorat, grupa 38
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 74, budynek nr SC-06
Katarzyna Kasper
12:30
lektorat, grupa 17
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 73, budynek nr SC-06
Bogdan Moczko
13:30
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 143, budynek nr KT-09
Środa
Iwona Mrozińska
8:00
lektorat, grupa 12
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr KT-06
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 40
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 103, budynek nr KT-13
Marcin Gorgol
12:30
lektorat, grupa 10
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 215, budynek nr KT-01
Marta Buszko-Kamińska
12:45
lektorat, grupa 8
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 22, budynek nr KT-31
Czwartek
Bożena Banach
9:30
lektorat, grupa 4
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 234, budynek nr KT-09
Paweł Szponarski
12:00
lektorat, grupa 31
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Sala A-20, budynek nr KT-14
Paweł Szponarski
15:00
lektorat, grupa 32
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala A-20, budynek nr KT-14
Piątek
Barbara Sielańczyk
8:00
lektorat, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Małgorzata Gępka
9:40
lektorat, grupa 30
każdy piątek, 9:40 - 11:10
Sala 3.24, budynek nr SC-09
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-14 — Bytkowska
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-06 — Żeromskiego
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)