Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-L30-ANG-B2.1] semestr zimowy 2009/2010
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Szuba
8:00
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 147, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
8:00
lektorat, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Andrzej Szuba
9:35
lektorat, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 147, budynek nr KT-09
Izabela Olkuska
10:00
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Irena Malara
11:00
lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 330, budynek nr KT-09
Bogumiła Bober
11:30
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala S. O. Rady Wydziału, budynek nr KT-15
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 22
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Jadwiga Węgrzyn
15:00
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 207, budynek nr KT-08
Paweł Szponarski
16:30
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Jadwiga Węgrzyn
16:30
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 207, budynek nr KT-08
Wtorek
Andrzej Szuba
8:00
lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 147, budynek nr KT-09
Marzena Maciejko
8:00
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 222, budynek nr KT-15
Lucyna Niedobecka
9:35
lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 010, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr KT-08
Maria Lentowicz
11:00
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala A-19, budynek nr KT-14
Bożena Banach
11:00
lektorat, grupa 12
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 234, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
11:10
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 143, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
13:30
lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 143, budynek nr KT-09
Środa
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 32
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 213, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 19
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 103, budynek nr KT-13
Irena Malara
11:00
lektorat, grupa 18
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 23, budynek nr KT-31
Marcin Gorgol
11:00
lektorat, grupa 2
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 232, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 33
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 104, budynek nr KT-13
Czwartek
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 20, budynek nr KT-31
Maria Lentowicz
11:30
lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala A-19, budynek nr KT-14
Ryszard Kalamarz
12:45
lektorat, grupa 30
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 336, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
12:45
lektorat, grupa 15
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 20, budynek nr KT-31
Maria Lentowicz
13:00
lektorat, grupa 27
każdy czwartek, 13:00 - 14:30
Sala A-19, budynek nr KT-14
Ryszard Kalamarz
14:20
lektorat, grupa 31
każdy czwartek, 14:20 - 15:40
Sala 336, budynek nr KT-09
Piątek
Barbara Sielańczyk
8:00
lektorat, grupa 29
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Katarzyna Radzięda
9:30
lektorat, grupa 24
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-14 — Bytkowska
- KT-15 — Bankowa 8
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)