Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-L30-ANG-B2.1] semestr zimowy 2010/2011
Ustawienia planu
Poniedziałek
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Izabela Olkuska
10:00
lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 206, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
12:00
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Jadwiga Węgrzyn
13:15
lektorat, grupa 34
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 206, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
13:30
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Wtorek
Paweł Szponarski
8:00
lektorat, grupa 32
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 049, budynek nr KT-09
Katarzyna Radzięda
9:30
lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Lucyna Niedobecka
9:35
lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 049, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
9:35
lektorat, grupa 17
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 143, budynek nr KT-09
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 37
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.30, budynek nr SC-09
Barbara Sielańczyk
11:00
lektorat, grupa 31
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Marzena Maciejko
11:00
lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 222, budynek nr KT-15
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 234, budynek nr KT-09
Bożena Banach
11:10
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 231, budynek nr KT-09
Ryszard Kalamarz
11:50
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 11:50 - 13:20
Sala 3.46, budynek nr KT-11B
Bogdan Moczko
13:30
lektorat, grupa 18
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 143, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
15:05
lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 15:05 - 16:35
Sala 143, budynek nr KT-09
Środa
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 41
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Iwona Mrozińska
8:15
lektorat, grupa 21
każda środa, 8:15 - 9:45
Sala 112, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
9:30
lektorat, grupa 42
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 24, budynek nr KT-31
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 16
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 103, budynek nr KT-13
Marcin Gorgol
11:00
lektorat, grupa 8
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 234, budynek nr KT-01
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 39
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 213, budynek nr KT-08
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 104, budynek nr KT-13
Katarzyna Kiszka
13:30
lektorat, grupa 6
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 3.47, budynek nr KT-11B
Czwartek
Bożena Banach
9:35
lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Maria Lentowicz
10:30
lektorat, grupa 9
każdy czwartek, 10:30 - 12:00
Sala A-19, budynek nr KT-14
Maria Lentowicz
12:00
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Sala A-19, budynek nr KT-14
Irena Malara
14:15
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Sala 316, budynek nr KT-09
Irena Malara
15:45
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 15:45 - 17:15
Sala 316, budynek nr KT-09
Piątek
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 40
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 143, budynek nr KT-09
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 35
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 50, budynek nr SC-04
Barbara Sielańczyk
8:00
lektorat, grupa 30
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Marta Buszko-Kamińska
9:35
lektorat, grupa 15
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 339, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 38
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 213, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
10:15
lektorat, grupa 26
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Anna Wolska
11:30
lektorat, grupa 36
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 50, budynek nr SC-04
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-14 — Bytkowska
- KT-15 — Bankowa 8
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)