Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-L30-ANG-B2.3] semestr zimowy 2009/2010
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Radzięda
9:30
lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Marcin Gorgol
11:00
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 234, budynek nr KT-01
Andrzej Szuba
11:10
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 147, budynek nr KT-09
Irena Malara
12:30
lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 330, budynek nr KT-09
Paweł Szponarski
13:30
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
18:30
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 48, budynek nr SC-04
Wtorek
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 101, budynek nr KT-08
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 217, budynek nr KT-08
Iwona Wiąk-Domka
9:30
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 217, budynek nr KT-08
Andrzej Szuba
9:35
lektorat, grupa 12
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 147, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
9:35
lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 143, budynek nr KT-09
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 10
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 101, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
11:10
lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 010, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 18
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 234, budynek nr KT-09
Andrzej Szuba
11:10
lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 147, budynek nr KT-09
Ryszard Kalamarz
14:45
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 14:45 - 16:15
Sala 330, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
15:05
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 15:05 - 16:35
Sala 143, budynek nr KT-09
Katarzyna Radzięda
15:30
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Marzena Maciejko
15:30
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala S. O. Rady Wydziału, budynek nr KT-15
Środa
Iwona Mrozińska
8:15
lektorat, grupa 20
każda środa, 8:15 - 9:45
Sala 8, budynek nr KT-06
Bożena Banach
11:00
lektorat, grupa 15
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 231, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 16
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 301, budynek nr KT-08
Czwartek
Barbara Sielańczyk
8:00
lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Marta Buszko-Kamińska
11:10
lektorat, grupa 17
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 141, budynek nr KT-09
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 104, budynek nr KT-13
Paweł Szponarski
12:00
lektorat, grupa 27
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Sala A-20, budynek nr KT-14
Paweł Szponarski
13:30
lektorat, grupa 28
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala A-20, budynek nr KT-14
Piątek
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 23
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Izabela Olkuska
14:00
lektorat, grupa 22
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-14 — Bytkowska
- KT-15 — Bankowa 8
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)