Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-L60-ANG2.1] semestr zimowy 2005/2006
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marzena Maciejko
8:00
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 8:00 - 11:00
Sala 9, budynek nr KT-06
Ilona Delekta
9:40
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:40 - 11:10
Sala 47, budynek nr SC-04
Joanna Bużak
12:00
lektorat, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala 105, budynek nr KT-06
Anatol Wojtiuk-Kamiński
12:00
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala 204, budynek nr KT-06
Katarzyna Banaś-Sieradzka
13:00
lektorat, grupa 12
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 22, budynek nr SC-04
Ilona Delekta
13:00
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 26, budynek nr SC-04
Wtorek
Ilona Delekta
9:40
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 9:40 - 11:10
Sala 50, budynek nr SC-04
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 10:10 - 11:40
Sala 19, budynek nr KT-11B
Liliana Kałafatiuk
10:10
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 10:10 - 11:40
Sala 17, budynek nr KT-11B
Liliana Kałafatiuk
11:50
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 11:50 - 13:20
Sala 17, budynek nr KT-11B
Joanna Bużak
11:50
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 11:50 - 13:20
Sala 18, budynek nr KT-11B
Irena Malara
15:10
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 15:10 - 16:40
Sala 48, budynek nr KT-11B
Środa
Teresa Pawłowska
8:00
lektorat, grupa 11
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 104a, budynek nr KT-08
Irena Malara
8:30
lektorat, grupa 15
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 2.21, budynek nr KT-11B
Teresa Pawłowska
9:45
lektorat, grupa 14
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 310, budynek nr KT-08
Katarzyna Banaś-Sieradzka
11:20
lektorat, grupa 12
każda środa, 11:20 - 12:50
Sala 45, budynek nr SC-04
Czwartek
Ryszard Kalamarz
8:30
lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 19, budynek nr KT-11B
Liliana Kałafatiuk
10:10
lektorat, grupa 4
każdy czwartek, 10:10 - 11:40
Sala 17, budynek nr KT-11B
Joanna Bużak
10:10
lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 10:10 - 11:40
Sala 18, budynek nr KT-11B
Liliana Kałafatiuk
11:50
lektorat, grupa 2
każdy czwartek, 11:50 - 13:20
Sala 17, budynek nr KT-11B
Teresa Pawłowska
13:00
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 13:00 - 14:30
Sala 310, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
14:40
lektorat, grupa 14
każdy czwartek, 14:40 - 16:10
Sala 310, budynek nr KT-08
Piątek
Ilona Delekta
13:00
lektorat, grupa 9
każdy piątek, 13:00 - 14:30
Sala 26, budynek nr SC-04
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: