Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany plus [31-ST-L30-ANG-B1.1+] semestr zimowy 2021/2022
- semestr letni 2021/2022
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Justyna Kendik-Gut
8:00
lektorat, grupa 34
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 406, budynek nr SC-03
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala A/2.2, budynek nr KT-02
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 16
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 48, budynek nr SC-04
Dariusz Idziaszek
8:00
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.42, budynek nr KT-02
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala A/2.11, budynek nr KT-02
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 110, budynek nr SC-07
Joanna Jakubiec-Bontko
9:45
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 357, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 5, budynek nr SC-07
Małgorzata Wronka-Szybko
13:45
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
13:45
lektorat, grupa 22
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marcin Gorgol
13:45
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 357, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
13:45
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 202, budynek nr KT-06
Kinga Półrolniczak
15:30
lektorat, grupa 37
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala 105, budynek nr KT-06
Jadwiga Puławska
15:30
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Liliana Kałafatiuk
15:30
lektorat, grupa 15
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Simona Wojtyga
17:15
lektorat, grupa 27
każdy poniedziałek, 17:15 - 18:45
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Wtorek
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala A/2.13, budynek nr KT-02
Dariusz Idziaszek
8:00
lektorat, grupa 10
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Kinga Półrolniczak
9:45
lektorat, grupa 36
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 211, budynek nr KT-01
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 211, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 18
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Środa
Dariusz Idziaszek
8:00
lektorat, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala C/0.42, budynek nr KT-02
Zdzisław Ciuk
9:45
lektorat, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Wronka-Szybko
11:30
lektorat, grupa 31
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Joanna Jakubiec-Bontko
13:45
lektorat, grupa 12
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 3.19, budynek nr KT-11B
Joanna Jakubiec-Bontko
15:30
lektorat, grupa 13
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 3.19, budynek nr KT-11B
Czwartek
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 20
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 357, budynek nr KT-01
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 32
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Kinga Półrolniczak
11:30
lektorat, grupa 35
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Piątek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 24
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Marzena Tofilska
9:45
lektorat, grupa 38
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Marzena Tofilska
11:30
lektorat, grupa 39
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 19
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marcin Gorgol
11:30
lektorat, grupa 6
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-01
Katarzyna Banaś-Sieradzka
raz na dwa tygodnie - nieparzysteJustyna Kendik-Gut
15:30
lektorat, grupa 33
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala 138, budynek nr KT-09
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- ZD — Zdalny