Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.1] semestr zimowy 2011/2012
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 207, budynek nr KT-08
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
8:15
lektorat, grupa 34
każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45
Sala 50, budynek nr SC-06
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 207, budynek nr KT-08
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
10:00
lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 50, budynek nr SC-06
Bogdan Moczko
10:00
lektorat, grupa 12
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 57
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 401, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 207, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
11:45
lektorat, grupa 40
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 41, budynek nr SC-04
Ewa Karolczak-Wawrzała
12:00
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Barbara Sielańczyk
12:00
lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 13
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:30
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Małgorzata Gępka
13:30
lektorat, grupa 41
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 41, budynek nr SC-04
Izabela Olkuska
14:00
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Małgorzata Gępka
15:00
lektorat, grupa 42
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 41, budynek nr SC-04
Jadwiga Węgrzyn
15:00
lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
16:30
lektorat, grupa 43
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 41, budynek nr SC-04
Wtorek
Paweł Szponarski
8:00
lektorat, grupa 54
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Andrzej Szuba
8:00
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 143, budynek nr KT-09
Teresa Pawłowska
8:30
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Katarzyna Radzięda
8:45
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 8:45 - 10:15
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Andrzej Szuba
9:35
lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 143, budynek nr KT-09
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 50
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.13, budynek nr SC-09
Teresa Pawłowska
10:00
lektorat, grupa 16
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Barbara Sielańczyk
10:15
lektorat, grupa 32
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 26, budynek nr KT-31
Teresa Pawłowska
11:30
lektorat, grupa 17
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
12:30
lektorat, grupa 36
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 1, budynek nr KT-04
Teresa Pawłowska
13:00
lektorat, grupa 18
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Małgorzata Gępka
13:15
lektorat, grupa 61
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 41, budynek nr SC-04
Anna Wolska
13:15
lektorat, grupa 51
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3.13, budynek nr SC-09
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
14:00
lektorat, grupa 37
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 1, budynek nr KT-04
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
15:45
lektorat, grupa 38
każdy wtorek, 15:45 - 17:15
Sala 1, budynek nr KT-04
Małgorzata Chrzęstek
17:30
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 17:30 - 19:00
Sala 11A, budynek nr KT-31
Środa
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 49
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3.10, budynek nr SC-09
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
8:00
lektorat, grupa 39
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 109, budynek nr SC-07
Marcin Gorgol
9:30
lektorat, grupa 9
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 27
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 104, budynek nr KT-13
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 28
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 103, budynek nr KT-13
Marcin Gorgol
12:30
lektorat, grupa 55
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala 24, budynek nr KT-31
Anna Wolska
13:15
lektorat, grupa 48
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.13, budynek nr SC-09
Czwartek
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 213, budynek nr KT-08
Agata Matuga
9:35
lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 141, budynek nr KT-09
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 46
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 109, budynek nr SC-07
Lucyna Niedobecka
11:10
lektorat, grupa 56
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 337, budynek nr KT-09
Agata Matuga
11:10
lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 141, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
raz na dwa tygodnie - nieparzysteEwa Karolczak-Wawrzała
11:30
lektorat, grupa 47
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 209, budynek nr SC-07
Irena Malara
12:45
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 337, budynek nr KT-09
Barbara Hylla
12:45
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 25, budynek nr KT-31
Katarzyna Gronowska
12:45
lektorat, grupa 4
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 307, budynek nr KT-08
Anna Kluczka
12:45
lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 20, budynek nr KT-31
Piątek
Barbara Sielańczyk
7:45
lektorat, grupa 58
każdy piątek, 7:45 - 9:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Paweł Szponarski
8:00
lektorat, grupa 52
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 113, budynek nr KT-06
Barbara Sielańczyk
9:15
lektorat, grupa 33
każdy piątek, 9:15 - 10:45
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Paweł Szponarski
9:30
lektorat, grupa 53
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 113, budynek nr KT-06
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 2
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 24, budynek nr KT-31
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 203, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
10:30
lektorat, grupa 29
każdy piątek, 10:30 - 12:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
13:15
lektorat, grupa 59
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Jadwiga Puławska
13:15
lektorat, grupa 7
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 205, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
14:00
lektorat, grupa 60
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-04 — Rektorat (Katowice, ul. Bankowa 12)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-06 — Żeromskiego
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)