Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.1] semestr zimowy 2011/2012

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Jadwiga Puławska
8:00 lektorat, grupa 19 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 207, budynek nr KT-08
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
8:15 lektorat, grupa 34 każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45 Sala 50, budynek nr SC-06
Jadwiga Puławska
9:45 lektorat, grupa 20 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 207, budynek nr KT-08
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
10:00 lektorat, grupa 35 każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30 Sala 50, budynek nr SC-06
Bogdan Moczko
10:00 lektorat, grupa 12 każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30 Sala 20, budynek nr KT-31
Iwona Wiąk-Domka
11:30 lektorat, grupa 57 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 401, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30 lektorat, grupa 21 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 207, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
11:45 lektorat, grupa 40 każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15 Sala 41, budynek nr SC-04
Ewa Karolczak-Wawrzała
12:00 lektorat, grupa 44 każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30 Sala 609, budynek nr SC-01
Barbara Sielańczyk
12:00 lektorat, grupa 31 każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30 Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Izabela Olkuska
12:00 lektorat, grupa 13 każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30 Sala 24, budynek nr KT-31
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:30 lektorat, grupa 45 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00 Sala 609, budynek nr SC-01
Małgorzata Gępka
13:30 lektorat, grupa 41 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00 Sala 41, budynek nr SC-04
Izabela Olkuska
14:00 lektorat, grupa 14 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 24, budynek nr KT-31
Małgorzata Gępka
15:00 lektorat, grupa 42 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 41, budynek nr SC-04
Jadwiga Węgrzyn
15:00 lektorat, grupa 24 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 201, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
16:30 lektorat, grupa 43 każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00 Sala 41, budynek nr SC-04

Wtorek

Paweł Szponarski
8:00 lektorat, grupa 54 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 609, budynek nr SC-01
Andrzej Szuba
8:00 lektorat, grupa 22 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 143, budynek nr KT-09
Teresa Pawłowska
8:30 lektorat, grupa 15 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 206, budynek nr SC-01
Katarzyna Radzięda
8:45 lektorat, grupa 30 każdy wtorek, 8:45 - 10:15 Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Andrzej Szuba
9:35 lektorat, grupa 23 każdy wtorek, 9:35 - 11:05 Sala 143, budynek nr KT-09
Anna Wolska
9:45 lektorat, grupa 50 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 3.13, budynek nr SC-09
Teresa Pawłowska
10:00 lektorat, grupa 16 każdy wtorek, 10:00 - 11:30 Sala 206, budynek nr SC-01
Barbara Sielańczyk
10:15 lektorat, grupa 32 każdy wtorek, 10:15 - 11:45 Sala 26, budynek nr KT-31
Teresa Pawłowska
11:30 lektorat, grupa 17 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 206, budynek nr SC-01
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
12:30 lektorat, grupa 36 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala 1, budynek nr KT-04
Teresa Pawłowska
13:00 lektorat, grupa 18 każdy wtorek, 13:00 - 14:30 Sala 206, budynek nr SC-01
Małgorzata Gępka
13:15 lektorat, grupa 61 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 41, budynek nr SC-04
Anna Wolska
13:15 lektorat, grupa 51 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 3.13, budynek nr SC-09
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
14:00 lektorat, grupa 37 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 1, budynek nr KT-04
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
15:45 lektorat, grupa 38 każdy wtorek, 15:45 - 17:15 Sala 1, budynek nr KT-04
Małgorzata Chrzęstek
17:30 lektorat, grupa 8 każdy wtorek, 17:30 - 19:00 Sala 11A, budynek nr KT-31

Środa

Anna Wolska
8:00 lektorat, grupa 49 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 3.10, budynek nr SC-09
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
8:00 lektorat, grupa 39 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 109, budynek nr SC-07
Marcin Gorgol
9:30 lektorat, grupa 9 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 234, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
9:45 lektorat, grupa 27 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 104, budynek nr KT-13
Krystyna Mendziuk
11:30 lektorat, grupa 28 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 103, budynek nr KT-13
Marcin Gorgol
12:30 lektorat, grupa 55 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala 24, budynek nr KT-31
Anna Wolska
13:15 lektorat, grupa 48 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala 3.13, budynek nr SC-09

Czwartek

Tomasz Jarczyk
8:00 lektorat, grupa 6 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 213, budynek nr KT-08
Agata Matuga
9:35 lektorat, grupa 25 każdy czwartek, 9:35 - 11:05 Sala 141, budynek nr KT-09
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45 lektorat, grupa 46 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 109, budynek nr SC-07
Lucyna Niedobecka
11:10 lektorat, grupa 56 każdy czwartek, 11:10 - 12:40 Sala 337, budynek nr KT-09
Agata Matuga
11:10 lektorat, grupa 26 każdy czwartek, 11:10 - 12:40 Sala 141, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
raz na dwa tygodnie - nieparzyste11:15 lektorat, grupa 3 co drugi czwartek (nieparzyste), 11:15 - 12:45 Sala 306, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:30 lektorat, grupa 47 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 209, budynek nr SC-07
Irena Malara
12:45 lektorat, grupa 11 każdy czwartek, 12:45 - 14:15 Sala 337, budynek nr KT-09
Barbara Hylla
12:45 lektorat, grupa 10 każdy czwartek, 12:45 - 14:15 Sala 25, budynek nr KT-31
Katarzyna Gronowska
12:45 lektorat, grupa 4 każdy czwartek, 12:45 - 14:15 Sala 307, budynek nr KT-08
Anna Kluczka
12:45 lektorat, grupa 1 każdy czwartek, 12:45 - 14:15 Sala 20, budynek nr KT-31

Piątek

Barbara Sielańczyk
7:45 lektorat, grupa 58 każdy piątek, 7:45 - 9:15 Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Paweł Szponarski
8:00 lektorat, grupa 52 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 113, budynek nr KT-06
Barbara Sielańczyk
9:15 lektorat, grupa 33 każdy piątek, 9:15 - 10:45 Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Paweł Szponarski
9:30 lektorat, grupa 53 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala 113, budynek nr KT-06
Anna Kluczka
9:35 lektorat, grupa 2 każdy piątek, 9:35 - 11:05 Sala 24, budynek nr KT-31
Katarzyna Gronowska
9:45 lektorat, grupa 5 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 203, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
10:30 lektorat, grupa 29 każdy piątek, 10:30 - 12:00 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
13:15 lektorat, grupa 59 każdy piątek, 13:15 - 14:45
Jadwiga Puławska
13:15 lektorat, grupa 7 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 205, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
14:00 lektorat, grupa 60 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala 20, budynek nr KT-31

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)