Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.1] semestr zimowy 2012/2013
Ustawienia planu
Poniedziałek
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 61
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 50, budynek nr SC-04
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 47
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 101, budynek nr KT-08
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 402, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
9:45
lektorat, grupa 58
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 50, budynek nr SC-04
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 46
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 206, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 34
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 402, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
10:15
lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 106, budynek nr CH-01
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 402, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 67
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 106, budynek nr CH-01
Jadwiga Puławska
13:15
lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 205, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
13:30
lektorat, grupa 59
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 50, budynek nr SC-04
Barbara Sielańczyk
14:30
lektorat, grupa 64
każdy poniedziałek, 14:30 - 16:00
Sala 26, budynek nr KT-31
Małgorzata Gępka
15:00
lektorat, grupa 60
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 50, budynek nr SC-04
Bogumiła Bober
15:00
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Barbara Sielańczyk
16:15
lektorat, grupa 65
każdy poniedziałek, 16:15 - 17:45
Sala 26, budynek nr KT-31
Bogumiła Bober
16:30
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Bogumiła Bober
18:00
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 18:00 - 19:30
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Wtorek
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 208, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
8:30
lektorat, grupa 29
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Barbara Sielańczyk
8:45
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 8:45 - 10:15
Sala 26, budynek nr KT-31
Iwona Wojtala
9:45
lektorat, grupa 49
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 219, budynek nr SC-07
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 205, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
10:00
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Barbara Sielańczyk
10:15
lektorat, grupa 42
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 26, budynek nr KT-31
Lucyna Niedobecka
10:15
lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 106, budynek nr CH-01
Bożena Banach
11:10
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 235, budynek nr KT-09
Paweł Szponarski
11:30
lektorat, grupa 43
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Teresa Pawłowska
11:30
lektorat, grupa 31
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 106, budynek nr CH-01
Simona Wojtyga
12:45
lektorat, grupa 69
każdy wtorek, 12:45 - 14:15
Bożena Banach
12:45
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 12:45 - 14:15
Sala 235, budynek nr KT-09
Teresa Pawłowska
13:00
lektorat, grupa 32
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Bogdan Moczko
15:05
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 15:05 - 16:35
Katarzyna Radzięda
15:30
lektorat, grupa 70
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Małgorzata Gępka
16:45
lektorat, grupa 71
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 110, budynek nr SC-07
Środa
Marcin Gorgol
8:00
lektorat, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 234, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
9:30
lektorat, grupa 7
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 10
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 24, budynek nr KT-31
Simona Wojtyga
10:00
lektorat, grupa 51
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 310, budynek nr KT-08
Anna Kluczka
12:45
lektorat, grupa 11
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 24, budynek nr KT-31
Anna Wolska
13:15
lektorat, grupa 54
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 31, budynek nr SC-04
Anna Wolska
15:00
lektorat, grupa 55
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Anna Wolska
16:45
lektorat, grupa 56
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 31, budynek nr SC-04
Czwartek
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 52
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala S/1/14, budynek nr CH-02
Katarzyna Kiszka
8:30
lektorat, grupa 63
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 17, budynek nr KT-11B
Lucyna Niedobecka
9:30
lektorat, grupa 68
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 10, budynek nr KT-09
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 53
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala S/1/14, budynek nr CH-02
Katarzyna Kiszka
11:50
lektorat, grupa 23
każdy czwartek, 11:50 - 13:20
Sala 17, budynek nr KT-11B
Jadwiga Puławska
12:45
lektorat, grupa 57
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 144, budynek nr KT-09
Lucyna Niedobecka
14:20
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 14:20 - 15:40
Sala 22, budynek nr KT-31
Irena Malara
14:30
lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 14:30 - 16:00
Sala 337, budynek nr KT-09
Irena Malara
16:00
lektorat, grupa 27
każdy czwartek, 16:00 - 17:30
Sala 337, budynek nr KT-09
Agata Matuga
17:30
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 17:30 - 19:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Piątek
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 62
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 316, budynek nr KT-09
Paweł Szponarski
8:30
lektorat, grupa 44
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 20, budynek nr KT-31
Barbara Sielańczyk
9:30
lektorat, grupa 40
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Irena Malara
9:30
lektorat, grupa 28
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 316, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
9:30
lektorat, grupa 14
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Bogdan Moczko
10:00
lektorat, grupa 17
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Małgorzata Chrzęstek, Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 38
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 415, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 24
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Bogdan Moczko
12:00
lektorat, grupa 18
każdy piątek, 12:00 - 13:00
Sala 20, budynek nr KT-31
Simona Wojtyga
12:45
lektorat, grupa 50
każdy piątek, 12:45 - 14:15
Sala 306, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
12:45
lektorat, grupa 22
każdy piątek, 12:45 - 14:15
Sala 049, budynek nr KT-09
Jadwiga Puławska
13:15
lektorat, grupa 66
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Bogdan Moczko
13:30
lektorat, grupa 16
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Izabela Olkuska
14:00
lektorat, grupa 25
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-05 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)