Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.1] semestr zimowy 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 80
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 306, budynek nr SC-03
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 74
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Krystyna Mendziuk
8:00
lektorat, grupa 54
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr KT-31
Agata Matuga
8:00
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 213, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 50, budynek nr SC-04
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 18
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 219, budynek nr SC-07
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 305, budynek nr SC-03
Lucyna Niedobecka
8:30
lektorat, grupa 55
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 106, budynek nr CH-01
Ryszard Kalamarz
8:30
lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 2.25, budynek nr KT-11B
Simona Wojtyga
9:30
lektorat, grupa 75
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 20, budynek nr KT-31
Agata Matuga
9:45
lektorat, grupa 46
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 217, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 50, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
9:45
lektorat, grupa 12
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 305, budynek nr SC-03
Lucyna Niedobecka
10:15
lektorat, grupa 56
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 106, budynek nr CH-01
Małgorzata Gępka
11:30
lektorat, grupa 13
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 305, budynek nr SC-03
Bogumiła Bober
12:00
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Teresa Pawłowska
12:30
lektorat, grupa 63
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Bogumiła Bober
13:30
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Wtorek
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 70
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 66
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 213, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
8:00
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Barbara Hylla
8:00
lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 214, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
9:30
lektorat, grupa 57
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Marzena Maciejko
9:30
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Barbara Hylla
9:30
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 214, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 36
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 234, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 72
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 401, budynek nr KT-08
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 71
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 67
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 402, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
10:00
lektorat, grupa 50
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 161, budynek nr KT-02
Małgorzata Chrzęstek
10:00
lektorat, grupa 6
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Lucyna Niedobecka
11:00
lektorat, grupa 58
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Marcin Gorgol
11:00
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 37
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 234, budynek nr KT-09
Bożena Banach
11:10
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 23, budynek nr KT-31
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 51
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 161, budynek nr KT-02
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:30
lektorat, grupa 33
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Małgorzata Chrzęstek
11:30
lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 24, budynek nr KT-31
Marcin Gorgol
12:30
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:00
lektorat, grupa 34
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Iwona Wiąk-Domka
13:15
lektorat, grupa 73
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 401, budynek nr KT-08
Anna Kluczka
13:15
lektorat, grupa 38
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 25, budynek nr KT-31
Teresa Pawłowska
14:30
lektorat, grupa 64
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Marzena Maciejko
14:30
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Tomasz Jarczyk
15:00
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 213, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
16:00
lektorat, grupa 65
każdy wtorek, 16:00 - 17:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Środa
Zdzisław Ciuk
9:35
lektorat, grupa 87
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 26, budynek nr KT-31
Maria Stec
9:35
lektorat, grupa 84
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 22, budynek nr KT-31
Maria Stec
11:10
lektorat, grupa 85
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 22, budynek nr KT-31
Barbara Hylla
11:10
lektorat, grupa 83
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 25, budynek nr KT-31
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 23
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Zdzisław Ciuk
12:45
lektorat, grupa 81
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 20, budynek nr KT-31
Krystyna Mendziuk
13:15
lektorat, grupa 52
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 205/5, budynek nr KT-13
Liliana Kałafatiuk
13:15
lektorat, grupa 24
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Marcin Gorgol
13:30
lektorat, grupa 16
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 2.25, budynek nr KT-11B
Marcin Gorgol
15:10
lektorat, grupa 17
każda środa, 15:10 - 16:40
Sala 2.25, budynek nr KT-11B
Katarzyna Gronowska
15:15
lektorat, grupa 86
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 203, budynek nr KT-08
Czwartek
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 29
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 213, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
9:00
lektorat, grupa 42
każdy czwartek, 9:00 - 10:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Liliana Kałafatiuk
9:35
lektorat, grupa 28
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 144, budynek nr KT-09
Bożena Banach
9:35
lektorat, grupa 2
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Bożena Banach
11:10
lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 231, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
13:15
lektorat, grupa 19
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 203, budynek nr KT-08
Agata Matuga
13:30
lektorat, grupa 47
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 19, budynek nr KT-11B
Małgorzata Chrzęstek
14:20
lektorat, grupa 8
każdy czwartek, 14:20 - 15:50
Sala 340, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
14:45
lektorat, grupa 20
każdy czwartek, 14:45 - 16:15
Sala 203, budynek nr KT-08
Agata Matuga
15:10
lektorat, grupa 48
każdy czwartek, 15:10 - 16:40
Sala 3.55, budynek nr KT-11B
Małgorzata Chrzęstek
15:55
lektorat, grupa 9
każdy czwartek, 15:55 - 17:25
Sala 340, budynek nr KT-09
Agata Matuga
16:50
lektorat, grupa 49
każdy czwartek, 16:50 - 18:20
Sala 2.25, budynek nr KT-11B
Małgorzata Chrzęstek
17:30
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 17:30 - 19:00
Sala 340, budynek nr KT-09
Piątek
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 76
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 59
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 107, budynek nr KT-06
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 43
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 337, budynek nr KT-09
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 25
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 137, budynek nr KT-09
Irena Malara
9:35
lektorat, grupa 44
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 337, budynek nr KT-09
Liliana Kałafatiuk
9:35
lektorat, grupa 26
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 137, budynek nr KT-09
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 77
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 60
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 107, budynek nr KT-06
Anna Wolska
11:30
lektorat, grupa 78
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 8, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 61
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 107, budynek nr KT-06
Jadwiga Puławska
13:15
lektorat, grupa 68
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 201, budynek nr KT-08
Anna Wolska
13:30
lektorat, grupa 79
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 8, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
13:45
lektorat, grupa 62
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Sala 107, budynek nr KT-06
Jadwiga Puławska
15:00
lektorat, grupa 69
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 107, budynek nr KT-08
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)