Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.1] semestr zimowy 2017/2018

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Maria Lentowicz
8:00 lektorat, grupa 72 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 362, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
8:00 lektorat, grupa 63 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 206, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00 lektorat, grupa 21 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 31, budynek nr SC-04
Jadwiga Węgrzyn
8:00 lektorat, grupa 15 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 213, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
8:00 lektorat, grupa 4 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 41, budynek nr SC-03
Małgorzata Gępka
9:35 lektorat, grupa 5 każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05 Sala 41, budynek nr SC-03
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45 lektorat, grupa 22 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 31, budynek nr SC-04
Tomasz Jarczyk
9:45 lektorat, grupa 16 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 213, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
11:30 lektorat, grupa 33 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 219, budynek nr SC-07
Simona Wojtyga
11:45 lektorat, grupa 61 każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15 Sala 234, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
11:50 lektorat, grupa 17 każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20 Sala 354-355, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
12:45 lektorat, grupa 29 każdy poniedziałek, 12:45 - 14:15 Sala 352-353, budynek nr KT-01
Anna Kluczka, Anna Wolska
13:00 lektorat, grupa 42 każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30 Sala 9, budynek nr KT-06
Betina Lisoń-Golec
13:30 lektorat, grupa 51 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00 Sala 10, budynek nr KT-06
Katarzyna Radzięda
13:30 lektorat, grupa 40 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
13:30 lektorat, grupa 8 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00 Sala 360-361, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
14:00 lektorat, grupa 59 każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00 Sala 103a, budynek nr SC-01
Bogumiła Bober
14:30 lektorat, grupa 3 każdy poniedziałek, 14:30 - 16:00 Sala 1, budynek nr KT-06
Anna Kluczka, Anna Wolska
14:45 lektorat, grupa 43 każdy poniedziałek, 14:45 - 16:15 Sala 9, budynek nr KT-06
Marcin Gorgol
15:00 lektorat, grupa 9 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 360-361, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
16:00 lektorat, grupa 73 każdy poniedziałek, 16:00 - 18:00 Sala 206, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
16:00 lektorat, grupa 23 każdy poniedziałek, 16:00 - 18:00 Sala 609, budynek nr SC-01
Anna Wolska
16:30 lektorat, grupa 44 każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00 Sala 9, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
16:30 lektorat, grupa 41 każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00 Sala 535, budynek nr KT-01
Izabela Olkuska
16:30 lektorat, grupa 31 każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00 Sala 210, budynek nr KT-06

Wtorek

Jadwiga Węgrzyn
8:00 lektorat, grupa 65 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 201, budynek nr KT-08
Iwona Wiąk-Domka
8:00 lektorat, grupa 62 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 206, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
8:00 lektorat, grupa 38 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Magdalena Rabka
9:30 lektorat, grupa 56 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 214, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
9:30 lektorat, grupa 39 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Marzena Tofilska
9:35 lektorat, grupa 70 każdy wtorek, 9:35 - 11:05 Sala 357, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
9:35 lektorat, grupa 60 każdy wtorek, 9:35 - 11:05 Sala 209, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35 lektorat, grupa 25 każdy wtorek, 9:35 - 11:05 Sala 231, budynek nr KT-09
Jadwiga Puławska
9:45 lektorat, grupa 35 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 209, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
10:00 lektorat, grupa 10 każdy wtorek, 10:00 - 11:30 Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Anna Kluczka
11:10 lektorat, grupa 26 każdy wtorek, 11:10 - 12:40 Sala 231, budynek nr KT-09
Marcin Gorgol
11:30 lektorat, grupa 11 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Bogumiła Bober
11:30 lektorat, grupa 2 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala A/1/03, budynek nr CH-02
Magdalena Rabka
12:50 lektorat, grupa 57 każdy wtorek, 12:50 - 14:20 Sala 214, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
13:30 lektorat, grupa 24 każdy wtorek, 13:30 - 15:00 Sala 371-372, budynek nr KT-01
Magdalena Rabka
14:25 lektorat, grupa 58 każdy wtorek, 14:25 - 15:55 Sala 214, budynek nr KT-01
Betina Lisoń-Golec
15:00 lektorat, grupa 53 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 369-370, budynek nr KT-01

Środa

Jadwiga Węgrzyn
8:00 lektorat, grupa 66 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00 lektorat, grupa 36 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 209, budynek nr KT-08
Krzysztof Franek
9:35 lektorat, grupa 49 każda środa, 9:35 - 11:05 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Agata Cienciała
11:10 lektorat, grupa 47 każda środa, 11:10 - 12:40 Sala 354-355, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
11:30 lektorat, grupa 37 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 209, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
11:30 lektorat, grupa 30 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 204/5, budynek nr KT-13
Liliana Kałafatiuk
11:30 lektorat, grupa 20 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 203/5, budynek nr KT-13
Krzysztof Franek
12:45 lektorat, grupa 50 każda środa, 12:45 - 14:15 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Agata Cienciała
12:45 lektorat, grupa 48 każda środa, 12:45 - 14:15 Sala 354-355, budynek nr KT-01
Betina Lisoń-Golec
14:15 lektorat, grupa 54 każda środa, 14:15 - 15:45 Sala 354-355, budynek nr KT-01
Izabela Olkuska
14:30 lektorat, grupa 32 każda środa, 14:30 - 16:00 Sala 357, budynek nr KT-01

Czwartek

Jadwiga Puławska
8:00 lektorat, grupa 74 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 301, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol, Anna Wolska
9:35 lektorat, grupa 45 każdy czwartek, 9:35 - 11:05 Sala 138, budynek nr KT-09
Małgorzata Gępka
9:35 lektorat, grupa 7 każdy czwartek, 9:35 - 11:05 Sala 362, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka, Anna Wolska
11:10 lektorat, grupa 46 każdy czwartek, 11:10 - 12:40 Sala 138, budynek nr KT-09
Ryszard Kalamarz
13:30 lektorat, grupa 18 każdy czwartek, 13:30 - 15:00 Sala 371-372, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
13:45 lektorat, grupa 71 każdy czwartek, 13:45 - 15:15 Sala 357, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
15:10 lektorat, grupa 19 każdy czwartek, 15:10 - 16:40 Sala 371-372, budynek nr KT-01

Piątek

Katarzyna Gronowska
9:45 lektorat, grupa 14 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 203, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
10:30 lektorat, grupa 12 każdy piątek, 10:30 - 12:00 Sala 208, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
11:10 lektorat, grupa 34 każdy piątek, 11:10 - 12:40 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Marzena Maciejko
12:30 lektorat, grupa 75 każdy piątek, 12:30 - 14:00 Sala 360-361, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
13:15 lektorat, grupa 64 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 501, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
13:15 lektorat, grupa 13 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 315, budynek nr KT-08

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)