Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.1] semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Kinga Stolarczyk
8:00
lektorat, grupa 64
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 08, budynek nr SC-07
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 60
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 10, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 54
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Maria Lentowicz
8:00
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 362, budynek nr KT-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 406, budynek nr SC-03
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 10, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
9:35
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
9:35
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 406, budynek nr SC-03
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 22
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 31, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
11:10
lektorat, grupa 10
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 406, budynek nr SC-03
Marzena Tofilska
11:30
lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 212, budynek nr KT-08
Ryszard Kalamarz
11:50
lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
12:50
lektorat, grupa 49
każdy poniedziałek, 12:50 - 14:20
Sala 406, budynek nr SC-03
Anna Wolska
13:00
lektorat, grupa 56
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 9, budynek nr KT-06
Katarzyna Radzięda
13:00
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 362, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
13:00
lektorat, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 10, budynek nr KT-06
Teresa Pawłowska
14:00
lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Anna Wolska
14:45
lektorat, grupa 57
każdy poniedziałek, 14:45 - 16:15
Sala 9, budynek nr KT-06
Katarzyna Banaś-Sieradzka
16:00
lektorat, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:00 - 18:00
Sala 205, budynek nr SC-01
Simona Wojtyga
16:30
lektorat, grupa 69
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Anna Wolska
16:30
lektorat, grupa 58
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 9, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
16:30
lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 210, budynek nr KT-06
Wtorek
Kinga Stolarczyk
8:00
lektorat, grupa 65
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 362, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 53
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 50
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 44
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Simona Wojtyga
9:30
lektorat, grupa 70
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 209, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
9:45
lektorat, grupa 42
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Marzena Maciejko
9:45
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Marcin Gorgol
10:00
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
11:15
lektorat, grupa 43
każdy wtorek, 11:15 - 12:45
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Marcin Gorgol
11:30
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Jadwiga Puławska
11:45
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 211, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
12:00
lektorat, grupa 17
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 103a, budynek nr SC-01
Kinga Stolarczyk
12:30
lektorat, grupa 66
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 209, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
12:45
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 12:45 - 14:15
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Środa
Maria Stec
11:10
lektorat, grupa 46
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 34
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 205/3, budynek nr KT-13
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 18
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Kinga Stolarczyk
12:45
lektorat, grupa 68
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 049, budynek nr KT-09
Maria Stec
12:45
lektorat, grupa 47
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
14:20
lektorat, grupa 62
każda środa, 14:20 - 15:50
Sala 362, budynek nr KT-01
Czwartek
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 19
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Anna Wolska
9:35
lektorat, grupa 59
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
9:35
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 362, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
9:40
lektorat, grupa 20
każdy czwartek, 9:40 - 11:10
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
11:10
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 362, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
11:50
lektorat, grupa 27
każdy czwartek, 11:50 - 13:20
Sala 3.19, budynek nr KT-11B
Katarzyna Banaś-Sieradzka
11:50
lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 11:50 - 13:20
Sala 47, budynek nr KT-11B
Małgorzata Gępka
12:45
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
13:30
lektorat, grupa 28
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 3.19, budynek nr KT-11B
Katarzyna Banaś-Sieradzka
13:30
lektorat, grupa 4
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 47, budynek nr KT-11B
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 37
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala 357, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
15:00
lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 203, budynek nr KT-08
Piątek
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 51
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 40
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
11:00
lektorat, grupa 32
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 55
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 217, budynek nr KT-08
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 52
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 38
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 215, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
15:55
lektorat, grupa 63
każdy piątek, 15:55 - 17:25
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)