| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.52 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Małgorzata Wronka-Szybko | 8:00, gr.39 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Jadwiga Puławska | | 8:00, gr.40 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Katarzyna Radzięda | | 8:00, gr.21 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Ewa Karolczak-Wawrzała | | 8:00, gr.6 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Dariusz Idziaszek | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.30 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Krystyna Mendziuk | 9:45, gr.12 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Joanna Jakubiec-Bontko | | 9:45, gr.41 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Katarzyna Radzięda | 9:45, gr.36 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Jadwiga Puławska | 9:45, gr.24 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Anna Kluczka | 9:45, gr.10 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Katarzyna Banaś-Sieradzka | | 9:45, gr.55 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Małgorzata Wronka-Szybko | 9:45, gr.33 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Krystyna Mendziuk | | 9:45, gr.19 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Liliana Kałafatiuk | | 9:45, gr.7 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Dariusz Idziaszek | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.44 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Iwona Wiąk-Domka | 11:30, gr.16 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Liliana Kałafatiuk | | 11:30, gr.53 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Małgorzata Wronka-Szybko | 11:30, gr.46 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Simona Wojtyga | 11:30, gr.38 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Jadwiga Puławska | 11:30, gr.15 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Kinga Stolarczyk | 11:30, gr.3 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Marcin Gorgol | | | 11:30, gr.25 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Anna Kluczka | 11:30, gr.13 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Joanna Jakubiec-Bontko | | 11:30, gr.29 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Marzena Maciejko | 11:30, gr.2 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Marcin Gorgol | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:45, gr.31 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Krystyna Mendziuk | 13:45, gr.9 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Dariusz Idziaszek | | | | 13:45, gr.35 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Lucyna Niedobecka | 13:45, gr.23 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Katarzyna Kiszka | 13:45, gr.14 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Joanna Jakubiec-Bontko | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:30, gr.47 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Anna Wolska | 15:30, gr.17 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Liliana Kałafatiuk | | | 15:30, gr.22 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Ewa Karolczak-Wawrzała | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
17:15, gr.48 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Anna Wolska | 17:15, gr.45 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Simona Wojtyga | 17:15, gr.34 lektorat (s.Zajęcia zdalne), Izabela Olkuska | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|