Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany plus [31-ST-L30-ANG-B1.2+] semestr letni 2021/2022
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dariusz Idziaszek
8:00
lektorat, grupa 37
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 207, budynek nr KT-06
Justyna Kendik-Gut
8:00
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 143, budynek nr KT-09
Małgorzata Wronka-Szybko
8:00
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 202, budynek nr KT-06
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala PR1, budynek nr KT-06
Kinga Półrolniczak
9:45
lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 333, budynek nr KT-09
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 136, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 241, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 110, budynek nr SC-07
Marcin Gorgol
9:45
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 338, budynek nr KT-09
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 5, budynek nr SC-07
Liliana Kałafatiuk
15:30
lektorat, grupa 15
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala 205, budynek nr SC-01
Wtorek
Marzena Tofilska
8:00
lektorat, grupa 38
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala A/2.13, budynek nr KT-02
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 237, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
8:00
lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 241, budynek nr KT-09
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 20, budynek nr KT-11B
Joanna Jakubiec-Bontko
8:00
lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 17, budynek nr KT-11B
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 211, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala A/2.13, budynek nr KT-02
Marcin Gorgol
9:45
lektorat, grupa 18
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala A/1/03, budynek nr CH-02
Joanna Jakubiec-Bontko
9:45
lektorat, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 17, budynek nr KT-11B
Kinga Półrolniczak
9:45
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.37, budynek nr KT-02
Środa
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)