Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.2] semestr letni 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Szuba
8:00
lektorat, grupa 53
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 147, budynek nr KT-09
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 41, budynek nr SC-04
Teresa Pawłowska
8:30
lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Małgorzata Gępka
8:45
lektorat, grupa 63
każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15
Sala 31, budynek nr SC-04
Andrzej Szuba
9:35
lektorat, grupa 54
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 147, budynek nr KT-09
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 41, budynek nr SC-04
Teresa Pawłowska
10:00
lektorat, grupa 37
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Lucyna Niedobecka
10:15
lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 106, budynek nr CH-01
Małgorzata Gępka
10:15
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 31, budynek nr SC-04
Andrzej Szuba
11:10
lektorat, grupa 55
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 147, budynek nr KT-09
Katarzyna Radzięda
11:10
lektorat, grupa 42
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 337, budynek nr KT-09
Irena Malara
11:10
lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 231, budynek nr KT-09
Simona Wojtyga
11:30
lektorat, grupa 60
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 26, budynek nr KT-31
Teresa Pawłowska
11:30
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Małgorzata Gępka
11:45
lektorat, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 50, budynek nr SC-04
Paweł Szponarski
12:00
lektorat, grupa 49
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 106, budynek nr CH-01
Katarzyna Radzięda
12:45
lektorat, grupa 43
każdy poniedziałek, 12:45 - 14:15
Sala 337, budynek nr KT-09
Irena Malara
12:45
lektorat, grupa 27
każdy poniedziałek, 12:45 - 14:15
Sala 231, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
13:00
lektorat, grupa 66
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Teresa Pawłowska
13:00
lektorat, grupa 39
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 106, budynek nr CH-01
Paweł Szponarski
14:00
lektorat, grupa 50
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Katarzyna Radzięda
14:20
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 14:20 - 15:50
Sala 337, budynek nr KT-09
Katarzyna Radzięda
15:55
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 15:55 - 17:25
Sala 337, budynek nr KT-09
Wtorek
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 58
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 115, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 47
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 214, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 502a, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
8:00
lektorat, grupa 10
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 234, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
9:30
lektorat, grupa 48
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 214, budynek nr KT-01
Barbara Hylla
9:30
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 25, budynek nr KT-31
Marcin Gorgol
9:30
lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 59
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 115, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 502a, budynek nr KT-08
Tomasz Jarczyk, Barbara Sielańczyk
9:45
lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 301, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
11:10
lektorat, grupa 46
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 23, budynek nr KT-31
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 62
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 502a, budynek nr KT-08
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 56
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Ryszard Kalamarz
11:50
lektorat, grupa 71
każdy wtorek, 11:50 - 13:20
Sala 2.21, budynek nr KT-11B
Małgorzata Chrzęstek
13:30
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 11A, budynek nr KT-31
Paweł Szponarski
14:00
lektorat, grupa 51
każdy wtorek, 14:00 - 16:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Barbara Hylla
14:00
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 25, budynek nr KT-31
Środa
Małgorzata Chrzęstek, Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 502a, budynek nr KT-08
Bożena Banach
8:00
lektorat, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 231, budynek nr KT-09
Barbara Hylla
9:35
lektorat, grupa 17
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 25, budynek nr KT-31
Bożena Banach
9:35
lektorat, grupa 2
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 57
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 401, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 29
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 204/5, budynek nr KT-13
Simona Wojtyga
11:05
lektorat, grupa 61
każda środa, 11:05 - 12:35
Sala 148, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 30
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 204/5, budynek nr KT-13
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 23
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 203/3, budynek nr KT-13
Agata Matuga
14:20
lektorat, grupa 28
każda środa, 14:20 - 15:50
Sala 20, budynek nr KT-31
Czwartek
Barbara Hylla
12:45
lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 25, budynek nr KT-31
Piątek
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 68
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 108, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 65
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 18
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 208, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
8:45
lektorat, grupa 8
każdy piątek, 8:45 - 10:15
Sala 307, budynek nr KT-08
Ryszard Kalamarz
9:35
lektorat, grupa 21
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 337, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 19
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 402, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
10:00
lektorat, grupa 69
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 108, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
10:00
lektorat, grupa 64
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Katarzyna Gronowska
10:30
lektorat, grupa 70
każdy piątek, 10:30 - 12:00
Sala 307, budynek nr KT-08
Ryszard Kalamarz
11:10
lektorat, grupa 22
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala 337, budynek nr KT-09
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 108, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
13:30
lektorat, grupa 35
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 8, budynek nr KT-06
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)