Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.2] semestr letni 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 75
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 402, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 406, budynek nr SC-03
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 12
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 41, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Lucyna Niedobecka
8:30
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 2.20, budynek nr KT-11B
Simona Wojtyga
9:30
lektorat, grupa 80
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Irena Malara
9:30
lektorat, grupa 27
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
9:30
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 31, budynek nr SC-04
Krystyna Mendziuk
9:35
lektorat, grupa 69
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 362, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 76
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 402, budynek nr KT-08
Simona Wojtyga
11:00
lektorat, grupa 81
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
11:00
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Krystyna Mendziuk
11:10
lektorat, grupa 70
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 362, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 77
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 402, budynek nr KT-08
Ryszard Kalamarz
11:50
lektorat, grupa 66
każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
13:30
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala AULA NR. 6, budynek nr KT-11B
Katarzyna Banaś-Sieradzka
14:00
lektorat, grupa 16
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 624, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
16:00
lektorat, grupa 13
każdy poniedziałek, 16:00 - 17:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Wtorek
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 87
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 502a, budynek nr KT-08
Magdalena Rabka
8:00
lektorat, grupa 61
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-01
Barbara Sielańczyk
8:00
lektorat, grupa 47
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Barbara Sielańczyk
9:30
lektorat, grupa 48
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
9:30
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Magdalena Rabka
9:35
lektorat, grupa 62
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 209, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 234, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
10:00
lektorat, grupa 71
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 162, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
10:00
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Marcin Gorgol
10:00
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Barbara Sielańczyk
11:00
lektorat, grupa 49
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
11:00
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
11:05
lektorat, grupa 83
każdy wtorek, 11:05 - 12:35
Sala 336, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 234, budynek nr KT-09
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 46
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 422, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
11:30
lektorat, grupa 31
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Ewa Karolczak-Wawrzała
12:00
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 12:00 - 14:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Teresa Pawłowska
12:30
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Magdalena Rabka
12:50
lektorat, grupa 59
każdy wtorek, 12:50 - 14:20
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Barbara Sielańczyk
13:00
lektorat, grupa 50
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
14:00
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 14:00 - 16:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
14:00
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 14:00 - 16:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Magdalena Rabka
14:25
lektorat, grupa 60
każdy wtorek, 14:25 - 15:55
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Środa
Simona Wojtyga
9:30
lektorat, grupa 84
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 357, budynek nr KT-01
Agata Cienciała
9:35
lektorat, grupa 58
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
11:05
lektorat, grupa 85
każda środa, 11:05 - 12:35
Sala 357, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 73
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 205/5, budynek nr KT-13
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 21
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Agata Cienciała
12:45
lektorat, grupa 57
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
13:15
lektorat, grupa 74
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 205/5, budynek nr KT-13
Marcin Gorgol
13:30
lektorat, grupa 6
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Betina Lisoń-Golec
14:30
lektorat, grupa 64
każda środa, 14:30 - 16:00
Sala 225, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
15:00
lektorat, grupa 7
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Betina Lisoń-Golec
16:00
lektorat, grupa 63
każda środa, 16:00 - 17:30
Sala 229, budynek nr KT-01
Czwartek
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 22
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 144, budynek nr KT-09
Katarzyna Radzięda
9:35
lektorat, grupa 41
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 20
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 306, budynek nr KT-08
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 68
każdy czwartek, 10:10 - 11:40
Sala 2.23, budynek nr KT-11B
Lucyna Niedobecka
10:15
lektorat, grupa 32
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 107, budynek nr CH-01
Anna Wolska
11:10
lektorat, grupa 56
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 340, budynek nr KT-09
Barbara Sielańczyk
11:30
lektorat, grupa 51
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 213, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 33
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Sala 107, budynek nr CH-01
Barbara Sielańczyk
13:15
lektorat, grupa 52
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 205, budynek nr KT-08
Ryszard Kalamarz
15:10
lektorat, grupa 67
każdy czwartek, 15:10 - 16:40
Sala 3.47, budynek nr KT-11B
Betina Lisoń-Golec
18:00
lektorat, grupa 65
każdy czwartek, 18:00 - 19:30
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Piątek
Marzena Tofilska
8:00
lektorat, grupa 53
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 111, budynek nr KT-06
Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 42
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 137, budynek nr KT-09
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 112, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 23
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 403, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
9:30
lektorat, grupa 43
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 137, budynek nr KT-09
Marzena Tofilska
9:45
lektorat, grupa 54
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 111, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 35
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 112, budynek nr KT-06
Marcin Gorgol
10:30
lektorat, grupa 9
każdy piątek, 10:30 - 12:00
Sala 225, budynek nr KT-01
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 55
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 45
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 502a, budynek nr KT-08
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 24
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 205, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
11:45
lektorat, grupa 18
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 307, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 36
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 112, budynek nr KT-06
Iwona Wiąk-Domka
13:00
lektorat, grupa 78
każdy piątek, 13:00 - 14:30
Sala 112, budynek nr KT-06
Katarzyna Gronowska
13:30
lektorat, grupa 19
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 307, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
13:45
lektorat, grupa 37
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Sala 112, budynek nr KT-06
Iwona Wiąk-Domka
14:30
lektorat, grupa 79
każdy piątek, 14:30 - 16:00
Sala 112, budynek nr KT-06
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)