Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.2] semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 53
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 50, budynek nr SC-04
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 63
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 59
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 206, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 50
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Katarzyna Banaś-Sieradzka
9:45
lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 1.20, budynek nr SC-09
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Małgorzata Wronka-Szybko
11:30
lektorat, grupa 64
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Dariusz Idziaszek
11:30
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 406, budynek nr SC-03
Krystyna Mendziuk
13:45
lektorat, grupa 51
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
13:45
lektorat, grupa 49
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala P, budynek nr KT-06
Dariusz Idziaszek
13:45
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 206, budynek nr KT-06
Anna Wolska
13:45
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 10, budynek nr KT-06
Teresa Pawłowska
15:30
lektorat, grupa 13
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Simona Wojtyga
17:00
lektorat, grupa 39
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Anna Wolska
17:15
lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 17:15 - 18:45
Sala 10, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
17:15
lektorat, grupa 2
każdy poniedziałek, 17:15 - 18:45
Sala 7, budynek nr KT-06
Wtorek
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 60
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 68
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 211, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
9:45
lektorat, grupa 58
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Anna Kluczka
9:45
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Małgorzata Wronka-Szybko
11:30
lektorat, grupa 69
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 54
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 301, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 52
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Marzena Maciejko
11:30
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Iwona Wojtala
11:30
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 209, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
11:30
lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/03, budynek nr CH-02
Iwona Wojtala
13:45
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 209, budynek nr KT-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:45
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 609, budynek nr SC-01
Anna Kluczka
13:45
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Środa
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 55
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
9:45
lektorat, grupa 22
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Agata Cienciała
9:45
lektorat, grupa 11
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
11:30
lektorat, grupa 21
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Agata Cienciała
15:30
lektorat, grupa 12
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Czwartek
Katarzyna Banaś-Sieradzka
8:00
lektorat, grupa 47
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 2.20, budynek nr KT-11B
Dariusz Idziaszek
8:00
lektorat, grupa 33
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 403, budynek nr KT-08
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 46
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Dariusz Idziaszek
11:30
lektorat, grupa 35
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 362, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
11:30
lektorat, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 43
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala 357, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
13:45
lektorat, grupa 17
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala 203, budynek nr KT-08
Anna Kluczka
13:45
lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
15:30
lektorat, grupa 9
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
17:15
lektorat, grupa 8
każdy czwartek, 17:15 - 18:45
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Piątek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 56
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 66
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 61
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 10, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
11:30
lektorat, grupa 42
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Marzena Tofilska
11:30
lektorat, grupa 26
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr KT-08
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)