Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany plus [31-ST-L30-ANG-B1.3+] semestr zimowy 2021/2022
- semestr letni 2022/2023
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
- semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marzena Maciejko
8:00
lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
9:45
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala A/2.2, budynek nr KT-02
Dariusz Idziaszek
11:30
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wtorek
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Wronka-Szybko
11:30
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 211, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
11:30
lektorat, grupa 28
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 136, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/2.13, budynek nr KT-02
Joanna Jakubiec-Bontko
11:30
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 357, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
13:45
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala A/1/03, budynek nr CH-02
Środa
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 24
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 14
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 48, budynek nr SC-04
Joanna Jakubiec-Bontko
8:00
lektorat, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 17, budynek nr KT-11B
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 31
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 18
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Joanna Jakubiec-Bontko
9:45
lektorat, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 17, budynek nr KT-11B
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:30
lektorat, grupa 15
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 48, budynek nr SC-04
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 11
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 5, budynek nr SC-07
Katarzyna Kiszka
13:45
lektorat, grupa 16
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 3.45, budynek nr KT-11B
Czwartek
Dariusz Idziaszek
8:00
lektorat, grupa 5
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.42, budynek nr KT-02
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 22
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala 357, budynek nr KT-01
Piątek
Justyna Kendik-Gut
8:00
lektorat, grupa 32
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dariusz Idziaszek
8:00
lektorat, grupa 6
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Justyna Kendik-Gut
9:45
lektorat, grupa 33
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Simona Wojtyga
9:45
lektorat, grupa 29
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 26
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 19
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 27
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Banaś-Sieradzka
11:30
lektorat, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jadwiga Puławska
13:45
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Sala B/1.28, budynek nr KT-02
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- ZD — Zdalny