Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.3] semestr zimowy 2011/2012
Ustawienia planu
Poniedziałek
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 41, budynek nr SC-04
Teresa Pawłowska
8:30
lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Bogumiła Bober
8:30
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Marcin Gorgol
9:00
lektorat, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Sala 234, budynek nr KT-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
10:00
lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Małgorzata Gępka
10:00
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 41, budynek nr SC-04
Teresa Pawłowska
10:00
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Anna Wolska
13:15
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 3.15, budynek nr SC-09
Wtorek
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 403, budynek nr KT-08
Paweł Szponarski
9:30
lektorat, grupa 33
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 234, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 42
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 403, budynek nr KT-08
Elżbieta Wnętrzycka-Kania
10:45
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 10:45 - 12:15
Sala 96, budynek nr KT-04
Paweł Szponarski
11:00
lektorat, grupa 34
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 43
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 29
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 207, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 403, budynek nr KT-08
Barbara Sielańczyk
12:00
lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 26, budynek nr KT-31
Marzena Maciejko
12:00
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 121, budynek nr KT-15
Małgorzata Chrzęstek
14:00
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 11A, budynek nr KT-31
Barbara Hylla
15:05
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 15:05 - 16:35
Sala 25, budynek nr KT-31
Katarzyna Radzięda
16:00
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 16:00 - 17:30
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Środa
Simona Wojtyga
9:30
lektorat, grupa 37
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 143, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 11
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 109, budynek nr SC-07
Katarzyna Gronowska
11:15
lektorat, grupa 12
każda środa, 11:15 - 12:45
Sala 109, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:00
lektorat, grupa 35
każda środa, 13:00 - 14:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Katarzyna Gronowska
15:00
lektorat, grupa 13
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 109, budynek nr SC-07
Czwartek
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 24
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 203/3, budynek nr KT-13
Barbara Sielańczyk
9:00
lektorat, grupa 28
każdy czwartek, 9:00 - 10:30
Sala 26, budynek nr KT-31
Bożena Banach
9:35
lektorat, grupa 2
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 234, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 301/5, budynek nr KT-13
Agata Matuga
14:15
lektorat, grupa 39
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Sala 20, budynek nr KT-31
Agata Matuga
15:45
lektorat, grupa 40
każdy czwartek, 15:45 - 17:15
Sala 20, budynek nr KT-31
Piątek
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 203, budynek nr KT-08
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 205, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
10:00
lektorat, grupa 17
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Irena Malara
11:00
lektorat, grupa 16
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 316, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
11:15
lektorat, grupa 44
każdy piątek, 11:15 - 12:45
Sala 203, budynek nr KT-08
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 7
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 205, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 18
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-04 — Rektorat (Katowice, ul. Bankowa 12)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-15 — Bankowa 8
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)