Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.3] semestr zimowy 2012/2013
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Szuba
8:00
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Teresa Pawłowska
8:00
lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Marcin Gorgol
8:00
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr KT-31
Katarzyna Radzięda
8:45
lektorat, grupa 30
każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Andrzej Szuba
9:35
lektorat, grupa 34
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Bogdan Moczko
10:00
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 22
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Teresa Pawłowska
12:30
lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Izabela Olkuska
14:00
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Jadwiga Puławska
15:00
lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 205, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
16:30
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Wtorek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 110, budynek nr SC-07
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 234, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 36
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 101, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 28
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 206, budynek nr KT-08
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 234, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 37
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 101, budynek nr KT-08
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 35
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 29
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 206, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
11:30
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 110, budynek nr SC-07
Barbara Sielańczyk
12:00
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 26, budynek nr KT-31
Paweł Szponarski
13:00
lektorat, grupa 32
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Małgorzata Gępka
13:00
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 110, budynek nr SC-07
Anna Wolska
13:15
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3.15, budynek nr SC-09
Małgorzata Gępka
15:15
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 15:15 - 16:45
Sala 110, budynek nr SC-07
Środa
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 219, budynek nr SC-07
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 7
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 205, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:30
lektorat, grupa 11
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 219, budynek nr SC-07
Czwartek
Barbara Sielańczyk
8:00
lektorat, grupa 31
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 26, budynek nr KT-31
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 21
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 235, budynek nr KT-09
Barbara Hylla
9:30
lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 25, budynek nr KT-31
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 8
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-13
Agata Matuga
10:00
lektorat, grupa 18
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Anna Wolska
11:30
lektorat, grupa 38
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala S/1/14, budynek nr CH-02
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 19
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 204/5, budynek nr KT-13
Anna Wolska
13:15
lektorat, grupa 39
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala S/1/14, budynek nr CH-02
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:15
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 50, budynek nr SC-04
Ewa Karolczak-Wawrzała
15:00
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 50, budynek nr SC-04
Piątek
Irena Malara
11:00
lektorat, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 316, budynek nr KT-09
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)