Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.3] semestr zimowy 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 51
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr KT-06
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 502, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 42
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 502a, budynek nr KT-08
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 301, budynek nr KT-08
Bogumiła Bober
9:00
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Bogdan Moczko
9:35
lektorat, grupa 30
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 240, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 52
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 105, budynek nr KT-08
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 49
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 502, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 43
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 502a, budynek nr KT-08
Bogumiła Bober
10:30
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 47
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 502a, budynek nr KT-08
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 15
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 205, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 37
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 1, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
14:00
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 203 lub 110 wg planu, budynek nr KT-06
Wtorek
Paweł Szponarski
8:00
lektorat, grupa 45
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Teresa Pawłowska
8:00
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 110, budynek nr SC-07
Teresa Pawłowska
9:30
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 234, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 234, budynek nr KT-09
Paweł Szponarski
13:00
lektorat, grupa 46
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Małgorzata Gępka
13:15
lektorat, grupa 9
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 110, budynek nr SC-07
Bogdan Moczko
14:20
lektorat, grupa 31
każdy wtorek, 14:20 - 15:50
Sala 238, budynek nr KT-09
Teresa Pawłowska
14:30
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Marzena Maciejko
15:30
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Małgorzata Gępka
16:30
lektorat, grupa 10
każdy wtorek, 16:30 - 18:00
Sala 110, budynek nr SC-07
Środa
Marcin Gorgol
8:00
lektorat, grupa 13
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 234, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
10:15
lektorat, grupa 34
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 106, budynek nr CH-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:30
lektorat, grupa 18
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 50, budynek nr SC-04
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 35
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala 106, budynek nr CH-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:15
lektorat, grupa 19
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 50, budynek nr SC-04
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 36
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 106, budynek nr CH-01
Czwartek
Bożena Banach
9:30
lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 231, budynek nr KT-09
Liliana Kałafatiuk
9:35
lektorat, grupa 17
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Bogumiła Bober
10:30
lektorat, grupa 5
każdy czwartek, 10:30 - 12:00
Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12
Bożena Banach
11:00
lektorat, grupa 2
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 231, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 50
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 24, budynek nr KT-31
Katarzyna Kiszka
13:30
lektorat, grupa 20
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 3.45, budynek nr KT-11B
Katarzyna Kiszka
15:10
lektorat, grupa 21
każdy czwartek, 15:10 - 16:40
Sala 3.48, budynek nr KT-11B
Katarzyna Kiszka
16:50
lektorat, grupa 22
każdy czwartek, 16:50 - 18:20
Sala 3.48, budynek nr KT-11B
Piątek
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 16
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 336, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
9:00
lektorat, grupa 11
każdy piątek, 9:00 - 10:30
Sala 203, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
9:35
lektorat, grupa 29
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Bogdan Moczko
10:00
lektorat, grupa 32
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 103, budynek nr KT-06
Katarzyna Gronowska
10:30
lektorat, grupa 12
każdy piątek, 10:30 - 12:00
Sala 203, budynek nr KT-08
Małgorzata Chrzęstek, Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 6
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr KT-31
Bogdan Moczko
12:00
lektorat, grupa 33
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 103, budynek nr KT-06
Agata Matuga
12:00
lektorat, grupa 28
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Małgorzata Chrzęstek, Jadwiga Puławska
13:15
lektorat, grupa 7
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 22, budynek nr KT-31
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)