Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany plus [31-ST-L30-ANG-B1.4+E] semestr letni 2021/2022
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr letni 2022/2023
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr letni 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Katarzyna Radzięda
9:45
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Wtorek
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 205, budynek nr SC-01
Katarzyna Banaś-Sieradzka
9:45
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.24, budynek nr SC-09
Małgorzata Wronka-Szybko
11:30
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 211, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
13:45
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala A/1/03, budynek nr CH-02
Środa
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 26
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 048A, budynek nr KT-09
Małgorzata Wronka-Szybko
8:00
lektorat, grupa 19
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 241, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
8:00
lektorat, grupa 18
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 143, budynek nr KT-09
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 14
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 48, budynek nr SC-04
Dariusz Idziaszek
8:00
lektorat, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 337, budynek nr KT-09
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 27
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 048A, budynek nr KT-09
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 22
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 237, budynek nr KT-09
Marcin Gorgol
9:45
lektorat, grupa 13
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 136, budynek nr KT-09
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:30
lektorat, grupa 15
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 48, budynek nr SC-04
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 11
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 5, budynek nr SC-07
Czwartek
Justyna Kendik-Gut
8:00
lektorat, grupa 32
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 207, budynek nr KT-06
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 24
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Małgorzata Wronka-Szybko
8:00
lektorat, grupa 23
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.5, budynek nr KT-02
Katarzyna Kiszka
8:00
lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 18, budynek nr KT-11B
Joanna Jakubiec-Bontko
8:00
lektorat, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 17, budynek nr KT-11B
Dariusz Idziaszek
8:00
lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.37, budynek nr KT-02
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 34
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.5, budynek nr KT-02
Justyna Kendik-Gut
9:45
lektorat, grupa 33
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 207, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
9:45
lektorat, grupa 29
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 206, budynek nr KT-06
Joanna Jakubiec-Bontko
9:45
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 17, budynek nr KT-11B
Piątek
Marzena Maciejko
11:30
lektorat, grupa 17
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr KT-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)