Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.4E] semestr letni 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 43
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 415, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 107, budynek nr KT-06
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 502, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 415, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 37
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 107, budynek nr KT-06
Marcin Gorgol
11:00
lektorat, grupa 10
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala 234, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 49
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 502, budynek nr KT-08
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 46
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 415, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 107, budynek nr KT-06
Marcin Gorgol
12:30
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
14:00
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Irena Malara
14:20
lektorat, grupa 56
każdy poniedziałek, 14:20 - 15:50
Sala 26, budynek nr KT-31
Wtorek
Simona Wojtyga
9:35
lektorat, grupa 53
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 25, budynek nr KT-31
Teresa Pawłowska
10:00
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
10:00
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Katarzyna Banaś-Sieradzka
10:00
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 604, budynek nr SC-01
Teresa Pawłowska
11:30
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 213, budynek nr KT-08
Katarzyna Banaś-Sieradzka
11:30
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 604, budynek nr SC-01
Barbara Hylla
12:30
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala 214, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
13:00
lektorat, grupa 42
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Bogumiła Bober, Małgorzata Chrzęstek
13:00
lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Tomasz Jarczyk
13:15
lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 213, budynek nr KT-08
Środa
Bożena Banach
8:00
lektorat, grupa 57
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 231, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
8:00
lektorat, grupa 31
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 205/5, budynek nr KT-13
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 22
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 50, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 305, budynek nr SC-03
Małgorzata Chrzęstek, Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 502a, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
8:30
lektorat, grupa 32
każda środa, 8:30 - 10:30
Sala 106, budynek nr CH-01
Simona Wojtyga
9:35
lektorat, grupa 51
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 23, budynek nr KT-31
Bożena Banach
9:35
lektorat, grupa 1
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 47
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 30
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 205/5, budynek nr KT-13
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 18
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Małgorzata Gępka
9:45
lektorat, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 305, budynek nr SC-03
Lucyna Niedobecka
10:45
lektorat, grupa 33
każda środa, 10:45 - 12:45
Sala 106, budynek nr CH-01
Bożena Banach
11:10
lektorat, grupa 2
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 231, budynek nr KT-09
Małgorzata Gępka
11:30
lektorat, grupa 9
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 305, budynek nr SC-03
Agata Matuga
14:20
lektorat, grupa 29
każda środa, 14:20 - 15:50
Sala 136, budynek nr KT-09
Barbara Hylla
14:20
lektorat, grupa 17
każda środa, 14:20 - 15:50
Sala 336, budynek nr KT-09
Czwartek
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 28
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 231, budynek nr KT-09
Barbara Hylla
8:00
lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 312, budynek nr KT-09
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 10:10 - 11:40
Sala 2.23, budynek nr KT-11B
Izabela Olkuska
15:15
lektorat, grupa 39
każdy czwartek, 15:15 - 16:45
Sala 206, budynek nr KT-06
Piątek
Joanna Jakubiec-Bontko, Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 54
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 340, budynek nr KT-09
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 52
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Lucyna Niedobecka, Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Katarzyna Gronowska
8:45
lektorat, grupa 12
każdy piątek, 8:45 - 10:15
Sala 203, budynek nr KT-08
Joanna Jakubiec-Bontko, Katarzyna Radzięda
9:35
lektorat, grupa 55
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 340, budynek nr KT-09
Lucyna Niedobecka, Katarzyna Radzięda
9:35
lektorat, grupa 35
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 24, budynek nr KT-31
Ryszard Kalamarz
9:35
lektorat, grupa 26
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 25, budynek nr KT-31
Katarzyna Gronowska
10:15
lektorat, grupa 13
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 203, budynek nr KT-08
Simona Wojtyga
11:05
lektorat, grupa 50
każdy piątek, 11:05 - 12:35
Sala 103, budynek nr KT-06
Ryszard Kalamarz
11:10
lektorat, grupa 27
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala 25, budynek nr KT-31
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 21
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 301, budynek nr KT-08
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)