Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.4E] semestr letni 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 60
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 204, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 207, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 18
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 205, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
8:15
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 8:15 - 10:00
Sala 229, budynek nr KT-01
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 61
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 204, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 207, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 205, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
10:00
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 229, budynek nr KT-01
Anna Wolska
11:30
lektorat, grupa 62
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 204, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 205, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
12:00
lektorat, grupa 46
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 207, budynek nr KT-06
Teresa Pawłowska
14:00
lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
14:00
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Wtorek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 50
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 502a, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
8:45
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 8:45 - 10:15
Sala 216, budynek nr KT-01
Irena Malara
9:30
lektorat, grupa 35
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 209, budynek nr KT-01
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 54
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 401, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 51
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 502a, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
10:00
lektorat, grupa 49
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
10:00
lektorat, grupa 9
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Irena Malara
11:00
lektorat, grupa 36
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 209, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
11:50
lektorat, grupa 16
każdy wtorek, 11:50 - 13:20
Sala 357, budynek nr KT-01
Marzena Maciejko
12:00
lektorat, grupa 31
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 216, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
13:00
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Krystyna Mendziuk
13:00
lektorat, grupa 37
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 162, budynek nr KT-02
Jadwiga Puławska
13:15
lektorat, grupa 52
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 402, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
14:30
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Środa
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 64
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 4, budynek nr SC-04
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 10
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 41, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 406, budynek nr SC-03
Lucyna Niedobecka
8:30
lektorat, grupa 43
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 107, budynek nr CH-01
Maria Stec
9:35
lektorat, grupa 68
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Zdzisław Ciuk
9:35
lektorat, grupa 66
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 25
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 65
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 408, budynek nr SC-03
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 21
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Małgorzata Gępka
9:45
lektorat, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 406, budynek nr SC-03
Joanna Jakubiec-Bontko
10:10
lektorat, grupa 13
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 2.24, budynek nr KT-11B
Marcin Gorgol
10:10
lektorat, grupa 6
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 2.25, budynek nr KT-11B
Lucyna Niedobecka
10:15
lektorat, grupa 42
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 107, budynek nr CH-01
Irena Malara
11:00
lektorat, grupa 32
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Maria Stec
11:10
lektorat, grupa 69
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 26
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 231, budynek nr KT-09
Małgorzata Gępka
11:30
lektorat, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 406, budynek nr SC-03
Joanna Jakubiec-Bontko
11:50
lektorat, grupa 14
każda środa, 11:50 - 13:20
Sala 2.24, budynek nr KT-11B
Marcin Gorgol
11:50
lektorat, grupa 7
każda środa, 11:50 - 13:20
Sala 3.50, budynek nr KT-11B
Maria Stec
12:45
lektorat, grupa 70
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Zdzisław Ciuk
12:45
lektorat, grupa 67
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
12:45
lektorat, grupa 27
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 231, budynek nr KT-09
Liliana Kałafatiuk
13:15
lektorat, grupa 20
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Joanna Jakubiec-Bontko
13:30
lektorat, grupa 15
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 2.24, budynek nr KT-11B
Krystyna Mendziuk
15:00
lektorat, grupa 39
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 205/5, budynek nr KT-13
Czwartek
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 33
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
9:00
lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 9:00 - 10:30
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Irena Malara
9:30
lektorat, grupa 34
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
9:35
lektorat, grupa 22
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 144, budynek nr KT-09
Bogumiła Bober
10:30
lektorat, grupa 2
każdy czwartek, 10:30 - 12:00
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Anna Wolska
15:15
lektorat, grupa 63
każdy czwartek, 15:15 - 16:45
Sala 204, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
15:15
lektorat, grupa 47
każdy czwartek, 15:15 - 16:45
Sala 108, budynek nr KT-06
Piątek
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 55
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 53
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 502a, budynek nr KT-08
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 23
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 141, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 11
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 307, budynek nr KT-08
Liliana Kałafatiuk
9:35
lektorat, grupa 24
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 141, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 12
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 307, budynek nr KT-08
Simona Wojtyga
11:15
lektorat, grupa 58
każdy piątek, 11:15 - 12:45
Sala 10, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
12:45
lektorat, grupa 59
każdy piątek, 12:45 - 14:15
Sala 10, budynek nr KT-06
Jadwiga Węgrzyn
15:00
lektorat, grupa 56
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)