Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.4E] semestr letni 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Barbara Sielańczyk
8:00
lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 205, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
8:00
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Barbara Sielańczyk
10:00
lektorat, grupa 46
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Krystyna Mendziuk
11:10
lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
11:23
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:23 - 13:15
Sala 229, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 51
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Barbara Sielańczyk
11:30
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Iwona Wiąk-Domka
13:15
lektorat, grupa 52
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 201, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
13:15
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 13:15 - 15:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
14:00
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Betina Lisoń-Golec
15:00
lektorat, grupa 67
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Wtorek
Magdalena Rabka
9:35
lektorat, grupa 65
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 214, budynek nr KT-01
Barbara Sielańczyk
9:45
lektorat, grupa 47
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 213, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 209, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
10:00
lektorat, grupa 38
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
10:00
lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 10:10 - 11:40
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
11:00
lektorat, grupa 56
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 12, budynek nr KT-03
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 53
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
12:00
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 12:00 - 14:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 31
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Magdalena Rabka
12:50
lektorat, grupa 64
każdy wtorek, 12:50 - 14:20
Sala 214, budynek nr KT-01
Barbara Sielańczyk
13:00
lektorat, grupa 49
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 209, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
13:00
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 162, budynek nr KT-02
Magdalena Rabka
14:20
lektorat, grupa 62
każdy wtorek, 14:20 - 15:50
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Środa
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 41
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 502, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 21
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 408, budynek nr SC-03
Agata Cienciała
9:35
lektorat, grupa 60
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
9:45
lektorat, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 408, budynek nr SC-03
Lucyna Niedobecka
10:10
lektorat, grupa 29
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 2.25, budynek nr KT-11B
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 22
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 231, budynek nr KT-09
Małgorzata Gępka
11:15
lektorat, grupa 3
każda środa, 11:15 - 12:45
Sala 408, budynek nr SC-03
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 17
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Lucyna Niedobecka
11:50
lektorat, grupa 30
każda środa, 11:50 - 13:20
Sala 3.50, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
11:50
lektorat, grupa 15
każda środa, 11:50 - 13:20
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Agata Cienciała
12:45
lektorat, grupa 61
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
12:45
lektorat, grupa 23
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 231, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
13:15
lektorat, grupa 27
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 204/5, budynek nr KT-13
Izabela Olkuska
13:30
lektorat, grupa 36
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 207, budynek nr KT-06
Ryszard Kalamarz
13:30
lektorat, grupa 16
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Czwartek
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 18
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 144, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 307, budynek nr KT-08
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Irena Malara
11:00
lektorat, grupa 24
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 357, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
11:10
lektorat, grupa 5
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 32
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Sala 106, budynek nr CH-01
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 33
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala 106, budynek nr CH-01
Piątek
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 57
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 204, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 35
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 210, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 403, budynek nr KT-08
Anna Wolska
9:35
lektorat, grupa 59
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 137, budynek nr KT-09
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 50
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 42
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 502, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 37
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 210, budynek nr KT-06
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 11
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 307, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
11:10
lektorat, grupa 43
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Izabela Olkuska
11:30
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 210, budynek nr KT-06
Katarzyna Radzięda
12:40
lektorat, grupa 44
każdy piątek, 12:40 - 14:10
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
12:45
lektorat, grupa 58
każdy piątek, 12:45 - 14:15
Sala 204, budynek nr KT-06
Iwona Wiąk-Domka
13:15
lektorat, grupa 54
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 103, budynek nr KT-06
Iwona Wiąk-Domka
14:45
lektorat, grupa 55
każdy piątek, 14:45 - 16:15
Sala 103, budynek nr KT-06
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-03 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych - Bud. Gł. Inst. Chemii (Katowice, ul. Szkolna 9)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-03 — Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Żytnia 10)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)