Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.4E] semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 47
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
9:45
lektorat, grupa 50
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Marzena Maciejko
10:10
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 10:10 - 11:40
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
11:15
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:15 - 12:45
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 209, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
11:45
lektorat, grupa 27
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Tomasz Jarczyk
13:15
lektorat, grupa 12
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 204, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
13:30
lektorat, grupa 41
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 357, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
16:00
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 16:00 - 18:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Wtorek
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 65
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Irena Malara
9:30
lektorat, grupa 36
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 211, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 67
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 206, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
10:00
lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Simona Wojtyga
11:10
lektorat, grupa 62
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 209, budynek nr KT-01
Irena Malara
11:15
lektorat, grupa 37
każdy wtorek, 11:15 - 12:45
Sala 211, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 46
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 209, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
12:00
lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 12:00 - 14:00
Sala 609, budynek nr SC-01
Simona Wojtyga
12:40
lektorat, grupa 63
każdy wtorek, 12:40 - 14:10
Sala 209, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
13:00
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala A/1/04, budynek nr CH-02
Marcin Gorgol
13:00
lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Katarzyna Gronowska
14:00
lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 203, budynek nr KT-08
Środa
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 21
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr SC-04
Maria Stec
9:35
lektorat, grupa 60
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 357, budynek nr KT-01
Zdzisław Ciuk
9:35
lektorat, grupa 58
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 24
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Małgorzata Gępka
9:35
lektorat, grupa 5
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 3, budynek nr SC-04
Katarzyna Kiszka
10:10
lektorat, grupa 22
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Maria Stec
11:05
lektorat, grupa 61
każda środa, 11:05 - 12:35
Sala 357, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 25
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 231, budynek nr KT-09
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 16
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Katarzyna Kiszka
11:50
lektorat, grupa 23
każda środa, 11:50 - 13:20
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Zdzisław Ciuk
12:45
lektorat, grupa 59
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
12:45
lektorat, grupa 26
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 231, budynek nr KT-09
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 42
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 229, budynek nr KT-01
Anna Wolska
15:55
lektorat, grupa 57
każda środa, 15:55 - 17:25
Sala 049, budynek nr KT-09
Czwartek
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 33
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 6
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 362, budynek nr KT-01
Piątek
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 54
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 103, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 53
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 9, budynek nr KT-06
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 49
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
8:00
lektorat, grupa 29
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
9:30
lektorat, grupa 17
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 68
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-08
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 55
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 103, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 13
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 208, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 10
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 307, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
11:00
lektorat, grupa 31
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
11:10
lektorat, grupa 18
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Anna Wolska
11:30
lektorat, grupa 56
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 103, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
11:30
lektorat, grupa 43
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 210, budynek nr KT-06
Marzena Maciejko
12:30
lektorat, grupa 30
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Tomasz Jarczyk
13:15
lektorat, grupa 14
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 208, budynek nr KT-08
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)