Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.4E] semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 42
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 301, budynek nr KT-08
Maria Lentowicz
9:35
lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 362, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
9:45
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Krystyna Mendziuk
11:10
lektorat, grupa 27
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
11:15
lektorat, grupa 39
każdy poniedziałek, 11:15 - 12:45
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 206, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
11:30
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 226, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
14:00
lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
16:00
lektorat, grupa 15
każdy poniedziałek, 16:00 - 17:30
Sala 609, budynek nr SC-01
Katarzyna Radzięda
17:00
lektorat, grupa 40
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Wtorek
Ryszard Kalamarz
8:30
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Magdalena Rabka
9:35
lektorat, grupa 50
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 214, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
11:10
lektorat, grupa 56
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
12:00
lektorat, grupa 12
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 624, budynek nr SC-01
Magdalena Rabka
12:50
lektorat, grupa 51
każdy wtorek, 12:50 - 14:20
Sala 214, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
13:00
lektorat, grupa 43
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 206, budynek nr KT-08
Marcin Gorgol
13:00
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala A/1/04, budynek nr CH-02
Bogumiła Bober
13:00
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala A/1/04, budynek nr CH-02
Katarzyna Gronowska
14:00
lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 203, budynek nr KT-08
Środa
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 36
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 209, budynek nr KT-08
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 14
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Małgorzata Gępka
9:35
lektorat, grupa 5
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 219, budynek nr SC-07
Agata Cienciała
11:10
lektorat, grupa 18
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 17
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
11:10
lektorat, grupa 6
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 219, budynek nr SC-07
Krzysztof Franek
11:10
lektorat, grupa 3
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 37
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 209, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 28
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 205/3, budynek nr KT-13
Katarzyna Kiszka
11:50
lektorat, grupa 25
każda środa, 11:50 - 13:20
Sala 2.25, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
11:50
lektorat, grupa 24
każda środa, 11:50 - 13:20
Sala 3.48, budynek nr KT-11B
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 29
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala 357, budynek nr KT-01
Agata Cienciała
12:45
lektorat, grupa 19
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Krzysztof Franek
12:45
lektorat, grupa 4
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Anna Wolska
14:20
lektorat, grupa 48
każda środa, 14:20 - 15:50
Sala 136, budynek nr KT-09
Anna Wolska
15:55
lektorat, grupa 49
każda środa, 15:55 - 17:25
Sala 136, budynek nr KT-09
Czwartek
Betina Lisoń-Golec
8:00
lektorat, grupa 54
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
8:00
lektorat, grupa 34
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 30
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Małgorzata Gępka
8:00
lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 362, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
13:15
lektorat, grupa 21
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 203, budynek nr KT-08
Piątek
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 57
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 324/324A, budynek nr KT-06
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 45
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 9, budynek nr KT-06
Marcin Gorgol
8:30
lektorat, grupa 10
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 201, budynek nr KT-01
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 46
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 9, budynek nr KT-06
Anna Wolska
11:30
lektorat, grupa 47
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 136, budynek nr KT-09
Izabela Olkuska
11:30
lektorat, grupa 31
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 210, budynek nr KT-06
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)