Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany [31-ST-L30-ANG-B1.4E] semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Katarzyna Radzięda
9:45
lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Lucyna Niedobecka
9:45
lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 206, budynek nr KT-08
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Marzena Maciejko
11:30
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Iwona Wiąk-Domka
13:45
lektorat, grupa 39
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 206, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
13:45
lektorat, grupa 37
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
13:45
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 206, budynek nr SC-01
Wtorek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 34
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 301, budynek nr KT-08
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 43
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 211, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 103a, budynek nr SC-01
Simona Wojtyga
11:30
lektorat, grupa 20
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
11:30
lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
11:30
lektorat, grupa 6
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
13:45
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala A/1/03, budynek nr CH-02
Środa
Katarzyna Kiszka
8:00
lektorat, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3.45, budynek nr KT-11B
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 41
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Katarzyna Banaś-Sieradzka
9:45
lektorat, grupa 29
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2.20, budynek nr KT-11B
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 25
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 50, budynek nr SC-04
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 12
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 31, budynek nr SC-04
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 20, budynek nr KT-11B
Katarzyna Banaś-Sieradzka
11:30
lektorat, grupa 30
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 2.20, budynek nr KT-11B
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 26
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 50, budynek nr SC-04
Katarzyna Gronowska
11:30
lektorat, grupa 14
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 357, budynek nr KT-01
Maria Stec
11:30
lektorat, grupa 8
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Krzysztof Franek
13:45
lektorat, grupa 22
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Maria Stec
13:45
lektorat, grupa 9
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Maria Stec
15:30
lektorat, grupa 10
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Czwartek
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 28
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Anna Wolska
13:45
lektorat, grupa 16
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala 136, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
17:15
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 17:15 - 18:45
Sala 203, budynek nr KT-08
Piątek
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 46
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 31
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr KT-06
Anna Wolska
8:00
lektorat, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 9, budynek nr KT-06
Anna Kluczka
8:00
lektorat, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Marzena Maciejko
9:45
lektorat, grupa 44
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 40
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 10, budynek nr KT-08
Simona Wojtyga
9:45
lektorat, grupa 21
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 10, budynek nr KT-06
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 18
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 9, budynek nr KT-06
Jadwiga Węgrzyn
11:30
lektorat, grupa 47
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-08
Małgorzata Wronka-Szybko
11:30
lektorat, grupa 42
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 203/5, budynek nr KT-13
Anna Wolska
11:30
lektorat, grupa 19
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 9, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
11:30
lektorat, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 8, budynek nr KT-06
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)