| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.68 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Kinga Półrolniczak | 8:00, gr.55 lektorat (s.A/2.11 bud.KT-02), Iwona Wiąk-Domka | 8:00, gr.26 lektorat (5 bud.SC-07), Liliana Kałafatiuk | 8:00, gr.22 lektorat (369-370 bud.KT-01), Ryszard Kalamarz | 8:00, gr.12 lektorat (403 bud.SC-07), Katarzyna Gronowska | | 8:00, gr.18 lektorat (s.C/0.29 bud.KT-02), Tomasz Jarczyk | | 8:00, gr.23 lektorat (369-370 bud.KT-01), Ryszard Kalamarz | | 8:00, gr.60 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Małgorzata Wronka-Szybko | 8:00, gr.25 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Ryszard Kalamarz | 8:00, gr.19 lektorat (s.A/2.1 bud.KT-02), Tomasz Jarczyk | 8:00, gr.14 lektorat (s.A/1.4 bud.KT-02), Katarzyna Gronowska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.63 lektorat (406 bud.SC-03), Justyna Kendik-Gut | 9:45, gr.52 lektorat (s.A/2.2 bud.KT-02), Jadwiga Puławska | 9:45, gr.32 lektorat (20 bud.KT-11B), Katarzyna Kiszka | 9:45, gr.27 lektorat (5 bud.SC-07), Liliana Kałafatiuk | 9:45, gr.20 lektorat (369-370 bud.KT-01), Ryszard Kalamarz | 9:45, gr.15 lektorat (s.C/0.42 bud.KT-02), Dariusz Idziaszek | 9:45, gr.13 lektorat (403 bud.SC-07), Katarzyna Gronowska | | 9:45, gr.65 lektorat (3.19 bud.KT-11B), Katarzyna Kiszka | 9:45, gr.56 lektorat (s.A/2.13 bud.KT-02), Iwona Wiąk-Domka | 9:45, gr.38 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Bogdan Moczko | 9:45, gr.3 lektorat (s.A/1/01 bud.CH-02), Bogumiła Bober | | 9:45, gr.45 lektorat (2.08a bud.KT-16), Lucyna Niedobecka | 9:45, gr.24 lektorat (369-370 bud.KT-01), Ryszard Kalamarz | 9:45, gr.16 lektorat (s.C/0.42 bud.KT-02), Dariusz Idziaszek | 9:45, gr.8 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Krzysztof Franek | | 9:45, gr.66 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Kinga Półrolniczak | 9:45, gr.49 lektorat (357 bud.KT-01), Lucyna Niedobecka | | 9:45, gr.53 lektorat (s.C/0.34 bud.KT-02), Jadwiga Puławska | 9:45, gr.33 lektorat (208 bud.KT-01), Marzena Maciejko | 9:45, gr.2 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Katarzyna Banaś-Sieradzka | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.21 lektorat (369-370 bud.KT-01), Ryszard Kalamarz | 11:30, gr.30 lektorat (48 bud.SC-04), Ewa Karolczak-Wawrzała | 11:30, gr.35 lektorat (110 bud.SC-07), Krystyna Mendziuk | 11:30, gr.64 lektorat (406 bud.SC-03), Justyna Kendik-Gut | | 11:30, gr.67 lektorat (211 bud.KT-01), Kinga Półrolniczak | 11:30, gr.10 lektorat (s.A/1/03 bud.CH-02), Marcin Gorgol | 11:30, gr.4 lektorat (s.A/1/01 bud.CH-02), Bogumiła Bober | | 11:30, gr.46 lektorat (2.08a bud.KT-16), Lucyna Niedobecka | 11:30, gr.11 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Marcin Gorgol | | | 11:30, gr.69 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Kinga Półrolniczak | 11:30, gr.54 lektorat (s.C/0.34 bud.KT-02), Jadwiga Puławska | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:45, gr.71 lektorat (369-370 bud.KT-01), Marzena Tofilska | 13:45, gr.57 lektorat (360-361 bud.KT-01), Simona Wojtyga | 13:45, gr.47 lektorat (112 bud.KT-06), Lucyna Niedobecka | 13:45, gr.42 lektorat (210 bud.KT-06), Iwona Mrozińska | 13:45, gr.37 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Bogdan Moczko | 13:45, gr.17 lektorat (111 bud.KT-06), Dariusz Idziaszek | | | 13:45, gr.9 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Krzysztof Franek | 13:45, gr.5 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Agata Cienciała | | 13:45, gr.61 lektorat (s.A/1.4 bud.KT-02), Justyna Kendik-Gut | | 13:45, gr.70 lektorat (s.C/0.29 bud.KT-02), Marzena Tofilska | 13:45, gr.62 lektorat (138 bud.KT-09), Justyna Kendik-Gut | 13:45, gr.36 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Krystyna Mendziuk | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:30, gr.59 lektorat (352-353 bud.KT-01), Małgorzata Wronka-Szybko | 15:30, gr.58 lektorat (360-361 bud.KT-01), Simona Wojtyga | 15:30, gr.48 lektorat (112 bud.KT-06), Lucyna Niedobecka | 15:30, gr.44 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Jadwiga Nabielska | | 15:30, gr.39 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Bogdan Moczko | | 15:30, gr.6 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Agata Cienciała | | | 15:30, gr.40 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Bogdan Moczko | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
17:15, gr.31 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Ewa Karolczak-Wawrzała | 17:15, gr.28 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Liliana Kałafatiuk | | | 17:15, gr.7 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Agata Cienciała | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|