Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.1] semestr zimowy 2022/2023
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 56
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 232, budynek nr KT-01
Eva Piotrowska, Małgorzata Wronka-Szybko
8:00
lektorat, grupa 51
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 207, budynek nr KT-06
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 40
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 111, budynek nr KT-06
Zdzisław Ciuk
8:00
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 336, budynek nr KT-09
Agata Cienciała
8:00
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Marzena Tofilska
9:45
lektorat, grupa 53
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 241, budynek nr KT-09
Eva Piotrowska, Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 52
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 207, budynek nr KT-06
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 47
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 015, budynek nr KT-09
Kinga Półrolniczak
9:45
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 202, budynek nr KT-06
Lucyna Niedobecka
9:45
lektorat, grupa 41
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 111, budynek nr KT-06
Bogdan Moczko
9:45
lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 148, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
9:45
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala PR1, budynek nr KT-06
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 18, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 19, budynek nr KT-11B
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Joanna Jakubiec-Bontko
9:45
lektorat, grupa 18
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 17, budynek nr KT-11B
Dariusz Idziaszek
9:45
lektorat, grupa 16
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 204, budynek nr KT-06
Krzysztof Franek
9:45
lektorat, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 47, budynek nr KT-11B
Agata Cienciała
9:45
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
11:30
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 4, budynek nr SC-07
Katarzyna Banaś-Sieradzka
11:30
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 103a, budynek nr SC-01
Jadwiga Puławska
13:45
lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 206, budynek nr SC-01
Justyna Kendik-Gut
13:45
lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 219, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:45
lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 48, budynek nr SC-04
Katarzyna Gronowska
13:45
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 403, budynek nr SC-07
Marcin Gorgol
13:45
lektorat, grupa 12
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 4, budynek nr SC-07
Wtorek
Marzena Tofilska
8:00
lektorat, grupa 54
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 42
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 2.08b, budynek nr KT-16
Iwona Mrozińska
8:00
lektorat, grupa 38
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
8:00
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 18, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
8:00
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 19, budynek nr KT-11B
Katarzyna Banaś-Sieradzka
8:00
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 20, budynek nr KT-11B
Marzena Tofilska
9:45
lektorat, grupa 55
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Martyna Skupin
9:45
lektorat, grupa 50
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.4, budynek nr KT-02
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 49
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Kinga Półrolniczak
9:45
lektorat, grupa 46
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.37, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
9:45
lektorat, grupa 43
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.08b, budynek nr KT-16
Iwona Mrozińska
9:45
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Bogdan Moczko
9:45
lektorat, grupa 37
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 148, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 35
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 241, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
9:45
lektorat, grupa 33
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 237, budynek nr KT-09
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 31
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 18, budynek nr KT-11B
Justyna Kendik-Gut
9:45
lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.5, budynek nr KT-02
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 236, budynek nr KT-09
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 19, budynek nr KT-11B
Joanna Jakubiec-Bontko
9:45
lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 17, budynek nr KT-11B
Dariusz Idziaszek
9:45
lektorat, grupa 17
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 015, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.36, budynek nr KT-02
Katarzyna Banaś-Sieradzka
9:45
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 20, budynek nr KT-11B
Marcin Gorgol
13:45
lektorat, grupa 57
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 226, budynek nr KT-01
Justyna Kendik-Gut
13:45
lektorat, grupa 28
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Środa
Czwartek
Lucyna Niedobecka
15:30
lektorat, grupa 44
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Marcin Gorgol
15:30
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala A/1/02, budynek nr CH-02
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-16 — Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego (Katowice, ul. Pawła 3)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)