Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.2] semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Teresa Pawłowska
8:00
lektorat, grupa 46
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 219, budynek nr SC-07
Ryszard Kalamarz
8:30
lektorat, grupa 22
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Kinga Stolarczyk
9:35
lektorat, grupa 65
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 08, budynek nr SC-07
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 58
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 206, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
9:45
lektorat, grupa 47
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 219, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 16
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 31, budynek nr SC-04
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 12
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 301, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
10:10
lektorat, grupa 39
każdy poniedziałek, 10:10 - 11:40
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 10:10 - 11:40
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Kinga Stolarczyk
11:05
lektorat, grupa 64
każdy poniedziałek, 11:05 - 12:35
Sala 08, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
11:15
lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 11:15 - 12:45
Sala 31, budynek nr SC-04
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 51
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 209, budynek nr KT-08
Katarzyna Gronowska
11:30
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 219, budynek nr SC-07
Joanna Jakubiec-Bontko
11:50
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Sala 357, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
12:00
lektorat, grupa 15
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 624, budynek nr SC-01
Krystyna Mendziuk
12:45
lektorat, grupa 30
każdy poniedziałek, 12:45 - 14:15
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Izabela Olkuska
13:00
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30
Sala 210, budynek nr KT-06
Marzena Tofilska
13:10
lektorat, grupa 53
każdy poniedziałek, 13:10 - 14:40
Sala 212, budynek nr KT-08
Iwona Mrozińska
13:15
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 107, budynek nr KT-06
Katarzyna Kiszka
13:20
lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 13:20 - 14:50
Sala 17, budynek nr KT-11B
Simona Wojtyga
13:30
lektorat, grupa 69
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
13:30
lektorat, grupa 59
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 204, budynek nr KT-06
Bogumiła Bober
14:30
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:30 - 16:00
Sala 10, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
14:45
lektorat, grupa 45
każdy poniedziałek, 14:45 - 16:15
Sala 210, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
15:00
lektorat, grupa 70
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
15:15
lektorat, grupa 60
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:45
Sala 204, budynek nr KT-06
Wtorek
Marzena Maciejko
8:15
lektorat, grupa 28
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Kinga Stolarczyk
9:35
lektorat, grupa 66
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Bogdan Moczko
9:35
lektorat, grupa 32
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 362, budynek nr KT-01
Anna Kluczka
9:35
lektorat, grupa 18
każdy wtorek, 9:35 - 11:05
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 57
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 206, budynek nr KT-08
Maria Lentowicz
9:45
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala A/2/05, budynek nr CH-02
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 301, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
10:00
lektorat, grupa 40
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Bogdan Moczko
11:10
lektorat, grupa 33
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 362, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
11:30
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 31
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/03, budynek nr CH-02
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 301, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
12:45
lektorat, grupa 35
każdy wtorek, 12:45 - 14:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Kinga Stolarczyk
13:00
lektorat, grupa 67
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 209, budynek nr KT-01
Alexander Lowe
15:00
lektorat, grupa 37
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 116, budynek nr KT-01
Środa
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 55
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 301, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
9:35
lektorat, grupa 34
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 28, budynek nr KT-09
Zdzisław Ciuk
9:35
lektorat, grupa 6
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 362, budynek nr KT-01
Joanna Jakubiec-Bontko
10:10
lektorat, grupa 9
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 3.20, budynek nr KT-11B
Zdzisław Ciuk
11:10
lektorat, grupa 7
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 362, budynek nr KT-01
Zdzisław Ciuk
12:45
lektorat, grupa 71
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
16:00
lektorat, grupa 5
każda środa, 16:00 - 17:30
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Czwartek
Maria Lentowicz
8:30
lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 3,08 A B, budynek nr KT-16
Katarzyna Banaś-Sieradzka
8:30
lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala 47, budynek nr KT-11B
Teresa Pawłowska
9:45
lektorat, grupa 48
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Maria Lentowicz
10:00
lektorat, grupa 50
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 3,08 A B, budynek nr KT-16
Lucyna Niedobecka
10:15
lektorat, grupa 42
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 357, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 43
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Sala 357, budynek nr KT-01
Joanna Jakubiec-Bontko
13:30
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 3.20, budynek nr KT-11B
Joanna Jakubiec-Bontko
15:10
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 15:10 - 16:40
Sala 3.20, budynek nr KT-11B
Piątek
Marzena Maciejko
8:00
lektorat, grupa 29
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Maria Lentowicz
8:00
lektorat, grupa 27
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 362, budynek nr KT-01
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 56
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-08
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 52
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 209, budynek nr KT-08
Kinga Stolarczyk
11:30
lektorat, grupa 68
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 307, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
12:45
lektorat, grupa 36
każdy piątek, 12:45 - 14:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-16 — Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego (Katowice, ul. Pawła 3)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)