Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.2] semestr letni 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 69
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 136, budynek nr KT-09
Kinga Półrolniczak
8:00
lektorat, grupa 66
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 333, budynek nr KT-09
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 57
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-06
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 49
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 241, budynek nr KT-09
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 47
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 111, budynek nr KT-06
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 5, budynek nr SC-07
Ryszard Kalamarz
8:00
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 19, budynek nr KT-11B
Marcin Gorgol
8:00
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 338, budynek nr KT-09
Agata Cienciała
8:00
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 35, budynek nr KT-09
Marzena Tofilska
9:45
lektorat, grupa 71
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 330, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 68
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 015, budynek nr KT-09
Justyna Kendik-Gut
9:45
lektorat, grupa 62
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 143, budynek nr KT-09
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 59
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 202, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
9:45
lektorat, grupa 58
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 206, budynek nr KT-06
Lucyna Niedobecka
9:45
lektorat, grupa 48
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 111, budynek nr KT-06
Bogumiła Bober
9:45
lektorat, grupa 42
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala PR1, budynek nr KT-06
Bogdan Moczko
9:45
lektorat, grupa 40
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 148, budynek nr KT-09
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 18, budynek nr KT-11B
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 30
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 48, budynek nr SC-04
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 27
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 5, budynek nr SC-07
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 19, budynek nr KT-11B
Dariusz Idziaszek
9:45
lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 207, budynek nr KT-06
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 13
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 403, budynek nr SC-07
Agata Cienciała
9:45
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 35, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
11:30
lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 110, budynek nr SC-07
Katarzyna Gronowska
11:30
lektorat, grupa 12
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 403, budynek nr SC-07
Jadwiga Nabielska
15:30
lektorat, grupa 44
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Liliana Kałafatiuk
17:15
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 17:15 - 18:45
Sala 205, budynek nr SC-01
Wtorek
Katarzyna Kiszka
8:00
lektorat, grupa 65
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 18, budynek nr KT-11B
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 56
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 45
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Ryszard Kalamarz
8:00
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 19, budynek nr KT-11B
Justyna Kendik-Gut
8:00
lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.5, budynek nr KT-02
Iwona Mrozińska
8:00
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.4, budynek nr KT-02
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.36, budynek nr KT-02
Małgorzata Wronka-Szybko
8:00
lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Damian Podleśny
8:00
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1.20, budynek nr SC-09
Marzena Tofilska
9:45
lektorat, grupa 70
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Justyna Kendik-Gut
9:45
lektorat, grupa 61
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.5, budynek nr KT-02
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 53
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 52
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
9:45
lektorat, grupa 46
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Jadwiga Nabielska
9:45
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Bogdan Moczko
9:45
lektorat, grupa 38
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 148, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 36
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 241, budynek nr KT-09
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 19, budynek nr KT-11B
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 18, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 19, budynek nr KT-11B
Iwona Mrozińska
9:45
lektorat, grupa 16
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.4, budynek nr KT-02
Simona Wojtyga
9:45
lektorat, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 237, budynek nr KT-09
Krzysztof Franek
9:45
lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 015, budynek nr KT-09
Marcin Gorgol
11:30
lektorat, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/03, budynek nr CH-02
Bogumiła Bober
11:30
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Środa
Czwartek
Piątek
Marzena Maciejko
9:45
lektorat, grupa 33
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 208, budynek nr KT-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-16 — Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego (Katowice, ul. Pawła 3)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)
- ZD — Zdalny