Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.2] semestr letni 2022/2023

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Katarzyna Gronowska
8:00 lektorat, grupa 56 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 360-361, budynek nr KT-01
Eva Piotrowska
8:00 lektorat, grupa 51 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 9, budynek nr KT-06
Lucyna Niedobecka
8:00 lektorat, grupa 40 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:45 Sala 207, budynek nr KT-06
Zdzisław Ciuk
8:00 lektorat, grupa 9 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 336, budynek nr KT-09
Agata Cienciała
8:00 lektorat, grupa 7 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Eva Piotrowska
9:45 lektorat, grupa 52 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 9, budynek nr KT-06
Jadwiga Puławska
9:45 lektorat, grupa 47 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 015, budynek nr KT-09
Kinga Półrolniczak
9:45 lektorat, grupa 45 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 202, budynek nr KT-06
Lucyna Niedobecka
9:45 lektorat, grupa 41 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 207, budynek nr KT-06
Bogdan Moczko
9:45 lektorat, grupa 36 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 148, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
9:45 lektorat, grupa 32 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 111, budynek nr KT-06
Katarzyna Kiszka
9:45 lektorat, grupa 29 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 18, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
9:45 lektorat, grupa 21 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 19, budynek nr KT-11B
Krystyna Mendziuk
9:45 lektorat, grupa 20 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Joanna Jakubiec-Bontko
9:45 lektorat, grupa 18 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 17, budynek nr KT-11B
Dariusz Idziaszek
9:45 lektorat, grupa 16 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 320A, budynek nr KT-06
Krzysztof Franek
9:45 lektorat, grupa 10 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 47, budynek nr KT-11B
Agata Cienciała
9:45 lektorat, grupa 8 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 369-370, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
11:30 lektorat, grupa 11 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 4, budynek nr SC-07
Katarzyna Banaś-Sieradzka
11:30 lektorat, grupa 5 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 103a, budynek nr SC-01
Jadwiga Puławska
13:45 lektorat, grupa 48 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 206, budynek nr SC-01
Justyna Kendik-Gut
13:45 lektorat, grupa 26 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 219, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:45 lektorat, grupa 24 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 31, budynek nr SC-04
Katarzyna Gronowska
13:45 lektorat, grupa 14 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 403, budynek nr SC-07
Marcin Gorgol
13:45 lektorat, grupa 12 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala 4, budynek nr SC-07

Wtorek

Jadwiga Puławska, Marzena Tofilska
8:00 lektorat, grupa 54 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
8:00 lektorat, grupa 42 każdy wtorek, 8:00 - 9:45 Sala 2.08b, budynek nr KT-16
Marcin Gorgol, Iwona Mrozińska
8:00 lektorat, grupa 38 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 371-372, budynek nr KT-01
Katarzyna Kiszka
8:00 lektorat, grupa 30 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 18, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
8:00 lektorat, grupa 22 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 19, budynek nr KT-11B
Katarzyna Banaś-Sieradzka
8:00 lektorat, grupa 3 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 20, budynek nr KT-11B
Martyna Skupin
9:45 lektorat, grupa 50 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C/0.4, budynek nr KT-02
Jadwiga Puławska
9:45 lektorat, grupa 49 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Kinga Półrolniczak
9:45 lektorat, grupa 46 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C/0.37, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
9:45 lektorat, grupa 43 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 2.08b, budynek nr KT-16
Marcin Gorgol, Iwona Mrozińska
9:45 lektorat, grupa 39 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 371-372, budynek nr KT-01
Bogdan Moczko
9:45 lektorat, grupa 37 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 148, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
9:45 lektorat, grupa 35 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 241, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
9:45 lektorat, grupa 33 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 237, budynek nr KT-09
Katarzyna Kiszka
9:45 lektorat, grupa 31 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 18, budynek nr KT-11B
Justyna Kendik-Gut
9:45 lektorat, grupa 27 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C/0.5, budynek nr KT-02
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45 lektorat, grupa 25 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 236, budynek nr KT-09
Ryszard Kalamarz
9:45 lektorat, grupa 23 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 19, budynek nr KT-11B
Joanna Jakubiec-Bontko
9:45 lektorat, grupa 19 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 17, budynek nr KT-11B
Dariusz Idziaszek
9:45 lektorat, grupa 17 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 015, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
9:45 lektorat, grupa 15 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C/0.36, budynek nr KT-02
Katarzyna Banaś-Sieradzka
9:45 lektorat, grupa 4 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 20, budynek nr KT-11B
Justyna Kendik-Gut
13:45 lektorat, grupa 28 każdy wtorek, 13:45 - 15:15 Sala 362, budynek nr KT-01

Środa

Czwartek

Lucyna Niedobecka
15:30 lektorat, grupa 44 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Marcin Gorgol
15:30 lektorat, grupa 13 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala A/1/02, budynek nr CH-02

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)