Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.3] semestr zimowy 2011/2012
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Radzięda
10:00
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Marcin Gorgol
10:30
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Bogdan Moczko
13:30
lektorat, grupa 15
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 143, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
15:05
lektorat, grupa 16
każdy poniedziałek, 15:05 - 16:35
Sala 143, budynek nr KT-09
Wtorek
Iwona Wojtala
8:00
lektorat, grupa 33
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr SC-04
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 207, budynek nr KT-08
Maria Lentowicz
9:00
lektorat, grupa 10
każdy wtorek, 9:00 - 10:30
Sala A-19, budynek nr KT-14
Iwona Wojtala
9:45
lektorat, grupa 34
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 31, budynek nr SC-04
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 207, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
11:10
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Sala 143, budynek nr KT-09
Katarzyna Radzięda
12:00
lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 222 (SALA DYDAKT.), budynek nr KT-12
Marzena Maciejko
13:30
lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 121, budynek nr KT-15
Środa
Iwona Mrozińska
8:15
lektorat, grupa 18
każda środa, 8:15 - 9:45
Sala 112, budynek nr KT-06
Bożena Banach
9:35
lektorat, grupa 2
każda środa, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 205, budynek nr KT-08
Katarzyna Kiszka
10:10
lektorat, grupa 7
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 3.47, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 6
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 3.51, budynek nr KT-11B
Simona Wojtyga
11:10
lektorat, grupa 35
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 148, budynek nr KT-09
Bożena Banach
11:10
lektorat, grupa 3
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 231, budynek nr KT-09
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 205, budynek nr KT-08
Czwartek
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 19
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 14, budynek nr KT-09
Maria Lentowicz
9:00
lektorat, grupa 9
każdy czwartek, 9:00 - 10:30
Sala A-19, budynek nr KT-14
Lucyna Niedobecka
9:35
lektorat, grupa 20
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 14, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 301/5, budynek nr KT-13
Irena Malara
10:00
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 138, budynek nr KT-09
Barbara Sielańczyk
10:30
lektorat, grupa 29
każdy czwartek, 10:30 - 12:00
Sala 26, budynek nr KT-31
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 20, budynek nr KT-31
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 203/3, budynek nr KT-13
Piątek
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 21
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Izabela Olkuska
10:00
lektorat, grupa 22
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 22, budynek nr KT-31
Bogdan Moczko
12:00
lektorat, grupa 17
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-14 — Bytkowska
- KT-15 — Bankowa 8
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)