Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.3] semestr zimowy 2012/2013
Ustawienia planu
Poniedziałek
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Marcin Gorgol
9:30
lektorat, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 11A, budynek nr KT-31
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 205, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
10:00
lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 24, budynek nr KT-31
Andrzej Szuba
11:10
lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Bogdan Moczko
12:00
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Wtorek
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 101, budynek nr KT-08
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 28
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Anna Wolska
9:45
lektorat, grupa 32
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.29, budynek nr SC-09
Jadwiga Węgrzyn
9:45
lektorat, grupa 29
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr KT-08
Andrzej Szuba
11:10
lektorat, grupa 25
każdy wtorek, 11:10 - 12:40
Anna Wolska
11:30
lektorat, grupa 33
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.29, budynek nr SC-09
Marzena Maciejko
12:00
lektorat, grupa 10
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Andrzej Szuba
13:30
lektorat, grupa 26
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Andrzej Szuba
15:05
lektorat, grupa 27
każdy wtorek, 15:05 - 16:35
Środa
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 205, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
9:35
lektorat, grupa 15
każda środa, 9:35 - 11:05
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 6
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 3.51, budynek nr KT-11B
Bogdan Moczko
11:10
lektorat, grupa 16
każda środa, 11:10 - 12:40
Joanna Jakubiec-Bontko
13:30
lektorat, grupa 3
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 3.48, budynek nr KT-11B
Katarzyna Gronowska, Irena Malara
13:45
lektorat, grupa 11
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 310, budynek nr KT-08
Czwartek
Barbara Sielańczyk
9:30
lektorat, grupa 21
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 26, budynek nr KT-31
Bożena Banach
9:35
lektorat, grupa 1
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 231, budynek nr KT-09
Anna Kluczka
11:10
lektorat, grupa 8
każdy czwartek, 11:10 - 12:40
Sala 20, budynek nr KT-31
Iwona Wojtala
11:30
lektorat, grupa 31
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 219, budynek nr SC-07
Liliana Kałafatiuk
11:30
lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 201, budynek nr KT-13
Agata Matuga
11:40
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 11:40 - 13:10
Sala 22, budynek nr KT-31
Anna Kluczka
12:45
lektorat, grupa 9
każdy czwartek, 12:45 - 14:15
Sala 20, budynek nr KT-31
Paweł Szponarski
14:30
lektorat, grupa 22
każdy czwartek, 14:30 - 16:00
Sala 20, budynek nr KT-31
Paweł Szponarski
16:00
lektorat, grupa 23
każdy czwartek, 16:00 - 17:30
Sala 20, budynek nr KT-31
Piątek
Irena Malara
12:30
lektorat, grupa 12
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 316, budynek nr KT-09
Lucyna Niedobecka
14:20
lektorat, grupa 18
każdy piątek, 14:20 - 15:50
Sala 144, budynek nr KT-09
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-13 — Wydział Teologiczny (Katowice, ul. Jordana 18)
- KT-31 — Szkolna 7
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)