Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.3] semestr zimowy 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Radzięda
8:30
lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Bogdan Moczko
9:35
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 362, budynek nr KT-01
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 205, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
10:00
lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Marcin Gorgol
10:00
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 229, budynek nr KT-01
Bogdan Moczko
11:10
lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 362, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
11:50
lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Sala 357, budynek nr KT-01
Bogdan Moczko
12:45
lektorat, grupa 27
każdy poniedziałek, 12:45 - 14:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Katarzyna Banaś-Sieradzka
14:00
lektorat, grupa 3
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala 205, budynek nr SC-01
Wtorek
Barbara Sielańczyk
8:00
lektorat, grupa 39
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 403, budynek nr KT-08
Maria Lentowicz
8:00
lektorat, grupa 21
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Katarzyna Kiszka
8:30
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
8:30
lektorat, grupa 10
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Joanna Jakubiec-Bontko
8:30
lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
9:30
lektorat, grupa 41
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 234, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
9:30
lektorat, grupa 33
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 209, budynek nr KT-08
Katarzyna Kiszka
10:10
lektorat, grupa 16
każdy wtorek, 10:10 - 11:40
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 11
każdy wtorek, 10:10 - 11:40
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Joanna Jakubiec-Bontko
10:10
lektorat, grupa 8
każdy wtorek, 10:10 - 11:40
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Magdalena Rabka
11:15
lektorat, grupa 46
każdy wtorek, 11:15 - 12:45
Sala 214, budynek nr KT-01
Bogdan Moczko
12:45
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 12:45 - 14:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Marcin Gorgol
13:00
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala A/1/01, budynek nr CH-02
Bogumiła Bober
13:00
lektorat, grupa 1
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 161, budynek nr KT-02
Teresa Pawłowska
14:00
lektorat, grupa 30
każdy wtorek, 14:00 - 16:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Betina Lisoń-Golec
14:15
lektorat, grupa 47
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Bogumiła Bober
14:30
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala 161, budynek nr KT-02
Betina Lisoń-Golec
15:45
lektorat, grupa 48
każdy wtorek, 15:45 - 17:15
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Środa
Iwona Wojtala
8:00
lektorat, grupa 52
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 222, budynek nr SC-07
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 6
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 222, budynek nr SC-07
Katarzyna Kiszka
10:10
lektorat, grupa 17
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
10:10
lektorat, grupa 12
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
10:15
lektorat, grupa 29
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 106, budynek nr CH-01
Agata Cienciała
11:10
lektorat, grupa 45
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
11:15
lektorat, grupa 53
każda środa, 11:15 - 12:45
Sala 222, budynek nr SC-07
Katarzyna Kiszka
11:50
lektorat, grupa 18
każda środa, 11:50 - 13:20
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:15
lektorat, grupa 14
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 41, budynek nr SC-04
Bogdan Moczko
14:20
lektorat, grupa 25
każda środa, 14:20 - 15:50
Sala 362, budynek nr KT-01
Czwartek
Teresa Pawłowska
8:00
lektorat, grupa 31
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 357, budynek nr KT-01
Maria Lentowicz
9:00
lektorat, grupa 19
każdy czwartek, 9:00 - 10:30
Sala A-19b, budynek nr KT-14
Teresa Pawłowska
9:30
lektorat, grupa 32
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 357, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
9:35
lektorat, grupa 13
każdy czwartek, 9:35 - 11:05
Sala 144, budynek nr KT-09
Maria Lentowicz
10:30
lektorat, grupa 20
każdy czwartek, 10:30 - 12:00
Sala A-19b, budynek nr KT-14
Piątek
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 40
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Katarzyna Radzięda
8:00
lektorat, grupa 37
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Katarzyna Radzięda
9:35
lektorat, grupa 38
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
9:45
lektorat, grupa 42
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 7, budynek nr KT-06
Iwona Mrozińska
10:00
lektorat, grupa 49
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 108, budynek nr KT-06
Anna Wolska
11:10
lektorat, grupa 44
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala 137, budynek nr KT-09
Simona Wojtyga
11:15
lektorat, grupa 43
każdy piątek, 11:15 - 12:45
Sala 7, budynek nr KT-06
Jadwiga Puławska
11:30
lektorat, grupa 34
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 304, budynek nr KT-08
Iwona Mrozińska
11:45
lektorat, grupa 50
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 108, budynek nr KT-06
Iwona Mrozińska
13:30
lektorat, grupa 51
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 108, budynek nr KT-06
Bogdan Moczko
13:30
lektorat, grupa 22
każdy piątek, 13:30 - 15:00
Sala 10, budynek nr KT-06
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-01 — Budynek L (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1)
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-14 — Bytkowska
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)