Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.4E] semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krystyna Mendziuk
8:00
lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 11
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 301, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
8:30
lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Ryszard Kalamarz
8:30
lektorat, grupa 14
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Joanna Jakubiec-Bontko
8:30
lektorat, grupa 7
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 209, budynek nr KT-08
Lucyna Niedobecka
10:10
lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 10:10 - 11:40
Sala 357, budynek nr KT-01
Liliana Kałafatiuk
12:00
lektorat, grupa 16
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 103a, budynek nr SC-01
Marzena Tofilska
14:45
lektorat, grupa 39
każdy poniedziałek, 14:45 - 16:15
Sala 229, budynek nr KT-01
Wtorek
Ryszard Kalamarz
8:30
lektorat, grupa 15
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Joanna Jakubiec-Bontko
10:10
lektorat, grupa 6
każdy wtorek, 10:10 - 11:40
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 44
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 206, budynek nr KT-08
Marzena Maciejko
12:45
lektorat, grupa 22
każdy wtorek, 12:45 - 14:15
Sala 354-355, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
13:00
lektorat, grupa 33
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala A/1/05, budynek nr CH-02
Bogumiła Bober
13:00
lektorat, grupa 2
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala A/1/04, budynek nr CH-02
Środa
Maria Lentowicz
9:00
lektorat, grupa 18
każda środa, 9:00 - 10:30
Sala 3.05, budynek nr KT-16
Katarzyna Gronowska
9:30
lektorat, grupa 5
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 219, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 17
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 31, budynek nr SC-04
Joanna Jakubiec-Bontko
10:10
lektorat, grupa 8
każda środa, 10:10 - 11:40
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Maria Lentowicz
10:30
lektorat, grupa 19
każda środa, 10:30 - 12:00
Sala 3.05, budynek nr KT-16
Zdzisław Ciuk
11:10
lektorat, grupa 43
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 352-353, budynek nr KT-01
Bogdan Moczko
11:10
lektorat, grupa 25
każda środa, 11:10 - 12:40
Sala 362, budynek nr KT-01
Katarzyna Gronowska
11:15
lektorat, grupa 4
każda środa, 11:15 - 12:45
Sala 219, budynek nr SC-07
Joanna Jakubiec-Bontko
11:50
lektorat, grupa 9
każda środa, 11:50 - 13:20
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
12:00
lektorat, grupa 34
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala 229, budynek nr KT-01
Bogdan Moczko
12:45
lektorat, grupa 26
każda środa, 12:45 - 14:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Joanna Jakubiec-Bontko
13:30
lektorat, grupa 10
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Czwartek
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Piątek
Jadwiga Węgrzyn
8:00
lektorat, grupa 45
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 201, budynek nr KT-08
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 35
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 210, budynek nr KT-06
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 30
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 362, budynek nr KT-01
Tomasz Jarczyk
8:00
lektorat, grupa 12
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 301, budynek nr KT-08
Iwona Mrozińska
8:15
lektorat, grupa 31
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Sala 107, budynek nr KT-06
Bogdan Moczko
9:35
lektorat, grupa 28
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 362, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 46
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 209, budynek nr KT-08
Simona Wojtyga
9:45
lektorat, grupa 40
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 9, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 36
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 210, budynek nr KT-06
Bogdan Moczko
11:10
lektorat, grupa 29
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala 362, budynek nr KT-01
Simona Wojtyga
11:15
lektorat, grupa 41
każdy piątek, 11:15 - 12:45
Sala 9, budynek nr KT-06
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 13
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr KT-08
Bogdan Moczko
12:45
lektorat, grupa 27
każdy piątek, 12:45 - 14:15
Sala 362, budynek nr KT-01
Teresa Pawłowska
13:00
lektorat, grupa 37
każdy piątek, 13:00 - 14:30
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-16 — Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego (Katowice, ul. Pawła 3)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)