Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom średnio zaawansowany wyższy [31-ST-L30-ANG-B2.4E] semestr letni 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marzena Maciejko
9:45
lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Jadwiga Nabielska
13:45
lektorat, grupa 38
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 123, budynek nr SC-01
Wtorek
Lucyna Niedobecka
11:30
lektorat, grupa 59
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 369-370, budynek nr KT-01
Dariusz Idziaszek
13:15
lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala A/1/04, budynek nr CH-02
Środa
Kinga Półrolniczak
8:00
lektorat, grupa 55
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Jadwiga Puławska
8:00
lektorat, grupa 41
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 237, budynek nr KT-09
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 39
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Liliana Kałafatiuk
8:00
lektorat, grupa 19
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 5, budynek nr SC-07
Ryszard Kalamarz
8:00
lektorat, grupa 16
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 19, budynek nr KT-11B
Katarzyna Gronowska
8:00
lektorat, grupa 10
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 110, budynek nr SC-07
Justyna Kendik-Gut
8:00
lektorat, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 330, budynek nr KT-09
Zdzisław Ciuk
8:00
lektorat, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 015, budynek nr KT-09
Justyna Kendik-Gut
9:45
lektorat, grupa 58
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 330, budynek nr KT-09
Kinga Półrolniczak
9:45
lektorat, grupa 56
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 371-372, budynek nr KT-01
Lucyna Niedobecka
9:45
lektorat, grupa 40
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2.08a, budynek nr KT-16
Dariusz Idziaszek
9:45
lektorat, grupa 35
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 337, budynek nr KT-09
Bogdan Moczko
9:45
lektorat, grupa 34
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 148, budynek nr KT-09
Małgorzata Wronka-Szybko
9:45
lektorat, grupa 33
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 241, budynek nr KT-09
Krystyna Mendziuk
9:45
lektorat, grupa 31
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 143, budynek nr KT-09
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 24
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 18, budynek nr KT-11B
Ewa Karolczak-Wawrzała
9:45
lektorat, grupa 22
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 48, budynek nr SC-04
Liliana Kałafatiuk
9:45
lektorat, grupa 20
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 5, budynek nr SC-07
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 17
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 19, budynek nr KT-11B
Zdzisław Ciuk
9:45
lektorat, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 015, budynek nr KT-09
Katarzyna Gronowska
11:30
lektorat, grupa 9
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 110, budynek nr SC-07
Ewa Karolczak-Wawrzała
13:45
lektorat, grupa 23
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 48, budynek nr SC-04
Czwartek
Kinga Półrolniczak
8:00
lektorat, grupa 57
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 202, budynek nr KT-06
Simona Wojtyga
8:00
lektorat, grupa 52
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr KT-06
Iwona Wiąk-Domka
8:00
lektorat, grupa 48
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala C/0.36, budynek nr KT-02
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 42
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 111, budynek nr KT-06
Krystyna Mendziuk
8:00
lektorat, grupa 25
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3.44, budynek nr KT-11B
Ryszard Kalamarz
8:00
lektorat, grupa 18
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 19, budynek nr KT-11B
Lucyna Niedobecka
8:00
lektorat, grupa 15
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala A/2.13, budynek nr KT-02
Bogdan Moczko
8:00
lektorat, grupa 11
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala PR1, budynek nr KT-06
Katarzyna Banaś-Sieradzka
8:00
lektorat, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3.24, budynek nr SC-09
Bogdan Moczko
9:45
lektorat, grupa 53
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala A/1.4, budynek nr KT-02
Bogumiła Bober
9:45
lektorat, grupa 51
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala PR1, budynek nr KT-06
Lucyna Niedobecka
9:45
lektorat, grupa 50
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala A/2.13, budynek nr KT-02
Iwona Wiąk-Domka
9:45
lektorat, grupa 49
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.36, budynek nr KT-02
Jadwiga Puławska
9:45
lektorat, grupa 45
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.34, budynek nr KT-02
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 43
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 111, budynek nr KT-06
Kinga Półrolniczak
9:45
lektorat, grupa 36
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 202, budynek nr KT-06
Ryszard Kalamarz
9:45
lektorat, grupa 28
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 19, budynek nr KT-11B
Katarzyna Kiszka
9:45
lektorat, grupa 26
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 18, budynek nr KT-11B
Dariusz Idziaszek
9:45
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.37, budynek nr KT-02
Katarzyna Gronowska
9:45
lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-09 — Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Bankowa 11)
- KT-11B — Wydział Prawa i Administracji (Katowice, ul. Bankowa 11b)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-16 — Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego (Katowice, ul. Pawła 3)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)
- SC-07 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)
- SC-09 — Wydział Humanistyczny – Instytut Językoznawstwa (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)