Plan zajęć przedmiotu Język angielski - specjalistyczny dla studiów uzupełniające magisterskie [31-STS2-L30-ANG-JS1] semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Liliana Kałafatiuk
10:00
lektorat, grupa 8
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 103a, budynek nr SC-01
Wtorek
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 301, budynek nr KT-08
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 213, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
12:00
lektorat, grupa 23
każdy wtorek, 12:00 - 14:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Maria Lentowicz
12:00
lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala P/1/10, budynek nr CH-02
Tomasz Jarczyk
13:15
lektorat, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 213, budynek nr KT-08
Teresa Pawłowska
14:00
lektorat, grupa 24
każdy wtorek, 14:00 - 16:00
Sala 206, budynek nr SC-01
Środa
Izabela Olkuska
8:00
lektorat, grupa 20
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 210, budynek nr KT-06
Irena Malara
8:00
lektorat, grupa 14
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 9, budynek nr KT-06
Ewa Karolczak-Wawrzała
8:00
lektorat, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 31, budynek nr SC-04
Bogumiła Bober
8:00
lektorat, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 10, budynek nr KT-06
Bogumiła Bober
9:30
lektorat, grupa 2
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 10, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
9:45
lektorat, grupa 21
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 210, budynek nr KT-06
Irena Malara
9:45
lektorat, grupa 15
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 9, budynek nr KT-06
Izabela Olkuska
11:30
lektorat, grupa 22
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 210, budynek nr KT-06
Irena Malara
11:30
lektorat, grupa 16
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 9, budynek nr KT-06
Maria Lentowicz
12:00
lektorat, grupa 11
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala A-19b, budynek nr KT-14
Maria Lentowicz
13:30
lektorat, grupa 10
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala A-19b, budynek nr KT-14
Katarzyna Radzięda
14:00
lektorat, grupa 25
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Katarzyna Radzięda
15:30
lektorat, grupa 26
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Katarzyna Radzięda
17:00
lektorat, grupa 27
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Katarzyna Radzięda
18:15
lektorat, grupa 28
każda środa, 18:15 - 19:45
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Czwartek
Iwona Mrozińska
8:15
lektorat, grupa 17
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 107, budynek nr KT-06
Iwona Mrozińska
10:00
lektorat, grupa 18
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 107, budynek nr KT-06
Iwona Mrozińska
11:45
lektorat, grupa 19
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 107, budynek nr KT-06
Maria Lentowicz
12:00
lektorat, grupa 12
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Sala A-19b, budynek nr KT-14
Tomasz Jarczyk
13:15
lektorat, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 203, budynek nr KT-08
Piątek
Tomasz Jarczyk
9:45
lektorat, grupa 4
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 301, budynek nr KT-08
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-08 — Plac Sejmu Śląskiego
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-14 — Bytkowska
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)
- SC-04 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Sosnowiec, ul. Żytnia 12)