| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, gr.1 lektorat (105 bud.KT-06), Bogumiła Bober | | | 8:00, gr.25 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Izabela Olkuska | 8:00, gr.13 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Marzena Maciejko | 8:00, gr.10 lektorat (220 bud.KT-06), Katarzyna Kiszka | 8:00, gr.2 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Bogumiła Bober | | |
|
|
| | 8:15, gr.16 lektorat (8 bud.KT-06), Iwona Mrozińska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| 9:45, gr.27 lektorat (s.P/1/10 bud.CH-02), Krystyna Mendziuk | 9:45, gr.6 lektorat (s.C/0.29 bud.KT-02), Tomasz Jarczyk | | | 9:45, gr.26 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Izabela Olkuska | 9:45, gr.14 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Marzena Maciejko | 9:45, gr.11 lektorat (220 bud.KT-06), Katarzyna Kiszka | 9:45, gr.7 lektorat (s.A/2.1 bud.KT-02), Tomasz Jarczyk | 9:45, gr.3 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Bogumiła Bober | | |
|
|
10:00 | | | 10:00, gr.17 lektorat (8 bud.KT-06), Iwona Mrozińska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 11:30, gr.22 lektorat (2.08a bud.KT-16), Lucyna Niedobecka | 11:30, gr.9 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Liliana Kałafatiuk | 11:30, gr.4 lektorat (s.A/1.4 bud.KT-02), Tomasz Jarczyk | | | 11:30, gr.15 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Marzena Maciejko | 11:30, gr.12 lektorat (202 bud.KT-06), Katarzyna Kiszka | 11:30, gr.8 lektorat (s.A/2.1 bud.KT-02), Tomasz Jarczyk | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 13:45, gr.24 lektorat (2.08a bud.KT-16), Lucyna Niedobecka | 13:45, gr.5 lektorat (s.A/2.1 bud.KT-02), Tomasz Jarczyk | | 13:45, gr.23 lektorat (2.08a bud.KT-16), Lucyna Niedobecka | | | 13:45, gr.18 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Katarzyna Radzięda | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | 15:30, gr.19 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Katarzyna Radzięda | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | 17:15, gr.20 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Katarzyna Radzięda | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | 19:00, gr.21 lektorat (s.Zajęcia zdalne bud.ZD), Katarzyna Radzięda | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|