Plan zajęć przedmiotu Język angielski - specjalistyczny dla studiów uzupełniające magisterskie [31-STS2-L30-ANG-JS1] semestr zimowy 2022/2023
- semestr letni 2023/2024
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Tomasz Jarczyk
13:45
lektorat, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala C/0.29, budynek nr KT-02
Wtorek
Maria Dziurowicz
8:00
lektorat, grupa 19
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 206, budynek nr SC-01
Lucyna Niedobecka
11:30
lektorat, grupa 13
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 2.08b, budynek nr KT-16
Tomasz Jarczyk
11:30
lektorat, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala A/4.14, budynek nr KT-02
Lucyna Niedobecka
13:45
lektorat, grupa 14
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 2.08b, budynek nr KT-16
Tomasz Jarczyk
13:45
lektorat, grupa 4
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala A/4.26, budynek nr KT-02
Środa
Lucyna Niedobecka
11:30
lektorat, grupa 15
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 2.08b, budynek nr KT-16
Iwona Wiąk-Domka
11:30
lektorat, grupa 11
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 357, budynek nr KT-01
Iwona Wiąk-Domka
13:45
lektorat, grupa 12
każda środa, 13:45 - 15:15
Sala 357, budynek nr KT-01
Czwartek
Marzena Maciejko
8:00
lektorat, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Marzena Maciejko
9:45
lektorat, grupa 8
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Marzena Maciejko
11:30
lektorat, grupa 9
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 360-361, budynek nr KT-01
Krystyna Mendziuk
17:15
lektorat, grupa 10
każdy czwartek, 17:15 - 18:45
Sala A/1/04, budynek nr CH-02
Piątek
Dariusz Idziaszek
8:00
lektorat, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr KT-06
Dariusz Idziaszek
9:45
lektorat, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 1, budynek nr KT-06
Katarzyna Radzięda
13:45
lektorat, grupa 16
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Katarzyna Radzięda
15:30
lektorat, grupa 17
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Katarzyna Radzięda
17:15
lektorat, grupa 18
każdy piątek, 17:15 - 18:45
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- CH-02 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – budynek główny (Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1a)
- KT-01 — Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)
- KT-02 — Wydział Humanistyczny (Katowice, ul. Uniwersytecka 4)
- KT-06 — Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Grażyńskiego 53)
- KT-12 — Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Bankowa 9)
- KT-16 — Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego (Katowice, ul. Pawła 3)
- SC-01 — Budynek dydaktyczny "Żyleta" (Sosnowiec, ul. Będzińska 60)