Plan zajęć przedmiotu Piłka nożna [32-PILNOZ] semestr zimowy 2007/2008
Ustawienia planu
Poniedziałek
Halina Makuch
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Aleksander Fangor
9:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Stanisław Bonk
11:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Wtorek
Aleksander Fangor
8:00
Ćwiczenia, grupa 19
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Agnieszka Jaroszewska
9:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 124, budynek nr SC-03
Witold Wróblewski
11:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Eugenia Lukasek
14:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Wiesław Majcher
14:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Teresa Pecold
15:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Środa
Adam Górnik
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
9:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Jolanta Matuszczyk
9:30
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Wiesław Majcher
11:00
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Leszek Binert
12:30
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Henryk Borgosz
17:00
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Czwartek
Aleksander Fangor
11:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala sala górna, budynek nr KT-04
Aleksander Fangor
14:00
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Halina Makuch
15:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Piątek
Adam Górnik
11:00
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 124, budynek nr SC-03
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: