Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Piłka nożna [32-PILNOZ.1] semestr zimowy 2006/2007

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Halina Makuch
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Aleksander Fangor
9:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Stanisław Bonk
11:00 Ćwiczenia, grupa 18 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04

Wtorek

Agnieszka Jaroszewska
9:30 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Witold Wróblewski
11:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Eugenia Lukasek
14:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Wiesław Majcher
14:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Teresa Pecold
15:30 Ćwiczenia, grupa 16 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04

Środa

Adam Górnik
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 124, budynek nr SC-03
Piotr Nowak
9:30 Ćwiczenia, grupa 14 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Wiesław Majcher
11:00 Ćwiczenia, grupa 15 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala BS-01 (SALA GIMN.), budynek nr KT-05
Henryk Borgosz
12:30 Ćwiczenia, grupa 11 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04
Leszek Binert
12:30 Ćwiczenia, grupa 8 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala sala górna, budynek nr KT-04
Agnieszka Jaroszewska
12:30 Ćwiczenia, grupa 7 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala 124, budynek nr SC-03
Jolanta Matuszczyk
15:30 Ćwiczenia, grupa 17 każda środa, 15:30 - 17:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04

Czwartek

Aleksander Fangor
14:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala sala dolna, budynek nr KT-04
Halina Makuch
15:30 Ćwiczenia, grupa 13 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala 10/SALA GIMNASTYCZNA, budynek nr SC-04

Piątek

Adam Górnik
11:00 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala 124, budynek nr SC-03
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)